Bu düzeni de yine Başsavcımız bozar


Alparslan Demirbaş

Alparslan Demirbaş

Okunma 30 Ağustos 2017, 13:22

Çete 3 kişiden oluşur: A-B-C!
Bu düzeni de yine Başsavcımız bozar
Başsavcımızdan bu rant çetesine yoğunlaşmasını istiyoruz
Bunların FETÖ'cülerden ne farkı var!
Bunlarda öğrencileri ve ailelerini soyuyor


Bu ülkenin başına bela olan FETÖ'cü alçakların bu milletin üzerinden nasıl rant elde ettiğini, himmet vermeyen kimlere vergi uzmanı gönderip defterlerini incelettiğini, himmeti alınca vergi cezalarının nasıl anında silindiğini, maklube partilerinde esnaflara nasıl market taşıtıp; cemaat evlerine market poşetleri getirmeyenlere nasıl sabah kurumlardan ceza kesildiğini biliyoruz..

Hatta bu alçakların kurduğu şirketlere tıbbi malzeme ihaleleri verilirken; bakanlıkların verdiği hibelerden bu şerefsizlerin hazırladığı projeler geçti ve bu milletin trilyonları bu alçaklara ödendi. Aslı olmayan projelere, uygulamalara, aktivitelere sanki uygulanmış gibi faturalar kestirilip ödemeler yapıldı. 

Yollara radar koyup 30-40 demeyip millete 500, 500 ceza kestiler... Kesilen her cezayı FETÖŞ'e himmet diye verdiler...

Milli sandığımız eğitimde, bunların yayınevlerinden çıkan kitaplar okullara servis edildi. Hatta bu kitapların içine FETÖŞ'ün resmi basıldı. Eğitimci dediğimiz hainler, FETÖCÜ yayınevlerinin bastırdığı kitapları öğrencilere ve ailelerine aldırıp okuttu. 

Hatta öğrencilerin giydiği kıyafetlerin renklerini bile bu ibneler seçerken; FETÖCÜ okul müdürleri ile yine FETÖCÜ mağazalar anlaşıp 10 liralık öğrenci kıyafetleri 100 liradan satılıp millet soyuldu. 

Tam da bu eşler azaldı derken adı FETÖCÜ olmayan ama uygulamalarında FETÖ izleri olan firmalar ve kişiler, sanki organize rant çetesi oluşturmuş gibi şirket kurup yine hem özel hem de devlet okullarının müdürleri ile anlaşıp FETÖ zihniyetiyle milleti soymaya başladılar. 

Alfabetik sırayla sistem şöyle işliyor: 

A- Önce okul müdürleri ile görüşülüyor. Okul müdürlerine paralar teklif ediliyor ve satılan her kıyafetten özel okul yada devlet okuluna ( Müdür belki cebine alıyor ) rüşvet veriliyor. Buna da yardım deniliyor!!!

B- Okul Müdürleri ile anlaşma yapıldıktan sonra kıyafet renkleri ve modelleri belirleniyor. Bu model ve renklerde üretilecek öğrenci kıyafetlerinin satışı ile ilgili bir şirket kuruluyor. Bu çıkar amaçlı suç örgütünün elemanları, mağazalarında 10 liralık kıyafetleri 150 liradan satmaya başlıyor. 5 lira bile indirmiyorlar ve 'BİZ ORTAK KARAR ALDIK. TEK FİYAT ' deyip milleti soymaya başlıyorlar. Tabi velilerin başka alternatifi yok. Çünkü şikayet edilecek merci olan OKUL MÜDÜRLÜĞÜ kapıları kapatıp, ' BİZİM YAPACAĞIMIZ BİŞEY YOK. ORADAN MECBUR ALACAKSINIZ' diyorlar. Tabi çete üyesi MÜDÜR olunca, aşağıdaki elemanların eli rahatlıyor. Ve satışlar başlıyor. Garibanmış, parası yokmuş kimin umurunda. Mecbur o kıyafeti alacaksın bu rant çetesinden... Hatta bu rant çetesinin içerisinde STK başkanının bile olduğu söyleniyor! 

C- Ve bu çete, ne hukuk ne adalet dinliyor. Gözünü para bürümüş bu suç örgütü niteliğindeki yapı, çıkarı için gözünü karartıyor adeta... Çok üzerine gitseniz, FETÖCÜ alçakların milletin üzerine kurşun sıktığı gibi saldıracaklar velilere... 15 günde öyle paralar kazanılıyor ki inanamazsınız... 42 bin öğrenci var ve 10 liraya satılacak öğrenci kıyafetleri 150 liradan aşağı satılmadığı gibi; toplamda maliyeti 50 lira olan kıyafetler 300 liradan satılıyor. 

' 15 GÜNDE 10 TRİLYON LİRA KAZANIYORLAR! KİMSE DENETLEMİYOR '

Kırşehir'de öğrenci sayısının 42 bin olduğu açıklandı. İyi bir hedef kitle... Soyulabilir... Parasına el konulabilir...

Aileler de zaten allı güllü çocuklarını görmek için kesenin ağzını açıyor... Çünkü, çocukları yani bir taneleri okula başlayacak... Evlada harcanan paranın ölçüsü yok... 500 lira deseler verecek... İşte tam burada başlıyor duyguların istismarı... FETÖ'de böyle yaptı... Milletin din duygularını istismar edip, yine bu milletin canına, malına, parasına kastetti şerefsizler...

Şimdi uygulamaya bakınca aradaki farkın çok açık olmadığını görüyoruz...

Birisi FETÖŞ ve FETÖ adı altında bu milletin duygularını istismar edip malına, parasına çöktü... İşi bitince, rantı kesilince kurşunu sıktı...
Diğeri de YAVŞAMIŞ OKUL MÜDÜRLERİ ile anlaşıp, hem kendi cebini hem O müdürün cebini doldurup, milletin parasına çöküp; garip demeden, gureba demeden gözünü karartıp kasanın arkasında parasını sayıyor...

Bunları denetleyen yok mu?

Hani çıkar amaçlı rant oluşturmak suçtu...

Tabi sadece bunlar mı var... Daha neler var bu şehirde... Mühendislerin kurduğu oralarda neler dönüyor neler...

Havuzlar oluşturulmuş... Birileri öğrencileri ve ailelerini soymak için havuzlar oluştururken; birileri de 2 göz ev yapmak isteyen, yatırım yapmak isteyenleri soymak için havuz oluşturup; paraya para demiyorlar...

Yeni soyulan MİLLET...Yine soyulan bu MİLLETİN çocukları...

FETÖ'nün adı değişmiş... Kimsenin haberi yok...

Şimdi FETÖ'nün adı A-B-C mi oldu ne oldu! 

FETÖ ile mücadelenin en etkin ismi ve gururumuz Kırşehir Cumhuriyet Başsavcımız Sn. Hasan Bilgin'e sesleniyor ve bu rant ekibini yakın izlemeye almasını rica ediyoruz... Çünkü, bu kişilerin MİLLETİ soymasına artık DUR denilmesi gerekiyor... 
Zaten bu MİLLETİN güveneceği de bir siz kaldınız... 

LÜTFEN!
Velilerle görüşüp, sıkıntıları bir kere dinleyin ve bu rant oluşumuna DUR deyin BAŞSAVCIM
Çünkü, siz de bir öğrenci VELİSİSİNİZ... EN İYİ SİZ ANLARSINIZ...
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.