O, artık Başkent’in yıldızı…

Kırşehir’de Çarşı Camii yanında mütevazı bir işyerinde başlayan serüven, Ahi torunlarının çalışkanlığı ve özverisi sayesinde GROSS MARKET olarak Türkiye’nin başkentinde hizmet vermeye başladı.

O, artık Başkent’in yıldızı…

O, artık Başkent’in yıldızıKırşehir’de Çarşı Camii yanında mütevazı bir işyerinde başlayan serüven, Ahi torunlarının çalışkanlığı ve özverisi sayesinde GROSS MARKET olarak Türkiye’nin başkentinde hizmet vermeye başladı. 

Kırşehir’in genç ve dinamik İşadamı Erdal Artuk tarafından Uzun Çarşı girişinde Çarşı Camii yanında mütevazı bir dükkânda başlayan serüven, 3 yılda büyüdü büyüdü ve Kırşehir’in, Ahi diyarının gururu oldu. 

‘ İYİKİ VARSINIZ ERDAL VE ERKAN ARTUK KARDEŞLER ‘

Kırşehir24, bu serüvenin en yakın takipçisiydi ve öyle bir azim ve kararlılık vardı ki bu genç İşadamlarında, aslında büyümenin ve gurur verici gelişmelerin habercisiydi bu heyecan… Öyle de oldu ve Çarşı Camii yanında başlayan küçük bir kıvılcım, başka Kırşehir olmak üzere Anadolu’nun birçok ilinde volkana döndü. Kırşehir’de başlayan şubeler, mağazalar ve açılışlar Nevşehir’de, Aksaray’da ve nitekim Ankara’da devam etti.

‘ YILMADILAR, YORULMADILAR VE GROSS MARKETİ KURDULAR ‘

Mağaza sayısı her geçen gün artan PASTIRMACI, ulusal medya kuruluşlarının ve dergilerin yaptığı listeye girdi. Süper Lig’de mücadele veren PASTIRMACI, artık duramazdı ve nitekim öyle oldu. PASTIRMACI ve nihayet Başkent’te en büyük yatırımını yaparak, merkezini taşıdı. Ankara’da GİMAT yani gıda toptancıları bölgesine binlerce metrekare kapalı alana PASTIRMACI GROSS’u kuruldu. Ankara’da bulunan Kırşehirliler ve tüm Anadolu insanına hizmet etmeyi hedefleyen PASTIRMACI, toptan fiyatına perakende satışlarına dün itibariyle başladı. Deneme satışlarına başlayan PASTIRMACI, binlerce Ankaralının ilgi odağı oldu. 

GROSS MARKET ile hem müşteri hem ürün çeşidini artıran PASTIRMACI, GİMAT bölgesinde şimdiden söz sahibi olmaya başladı. Ulusal firmaların sahiplerinin de ‘ Hayırlı olsun ‘ temennileri arasında satışlarına başlayan İşadamı Erdal Artuk’a hayırlı, uğurlu olsun diyor; gayretlerinden, heyecanından dolayı kendisini ile her zaman gurur duyduğumuzu bildirmek istiyoruz. 

Kırşehir24 yanınızda, yakınınızda… Siz büyüdükçe biz mutlu oluyoruz. Ahi torunlarının ismi, Kırşehir’in ismi bundan böyle Başkent’te ve her daim gururumuz olmaya devam ediyorsunuz…

Allah sağlık, huzur ve bereketli satışlar versin inşallah…Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Zafer çam HAYIRLI OLSUN - 3 yıl önce
Rahman Rahim Allah’ın adı ile
Hamd âlemlerin rabbi olan Allah’a mahsustur.
Salât ve selam Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e, onun âline ve ashabının üzerine olsun.
Ey kapıları açan Allah! ERDAL ve ERKAN kullarına hayır kapılarını aç.
Allah’ım! Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahmetinle onlar helal, temiz ve bol rızk ver.
Sen rızk verenlerin en hayırlısısın.
Ey Yüceler Yücesi Rabbimiz! Yüce Kuran-ı Kerim’in “insanın eline ancak çalışmasının karşılığı geçer” fermanına uyarak, bu kardeşleri hayırlı hizmetlere vesile kıl.
Bu teşebbüs ve faaliyetlerini haklarında hayırlı, bereketli ve devamlı eyle.
Müteşebbislerin ve girişimci kardeşlerin niyet ve gayretlerini mübarek kıl.
Açmış oldukları marketlerinde başarılı olmalarını nasip ve müyesser eyle.
Bu kardeşlerimizi, iş yerlerinde çalışacak, emek sarf edecek kimseleri her türlü kaza ve beladan muhafaza eyle.
Verimli ve gayretli olmalarını ihsan eyle.
Belde ve bölgesinin gelişmesi ve yücelmesi için çalışan kardeşlerimiz emek ve kazançlarına bolluk, bereket lütfeyle.
İki günü birbirine denk olan aldanmıştır” düsturuna imtisal ederek bu hayırlı teşebbüste bulunan kardeşlerimizi emellerine ulaşmalarını kolaylaştır, güçleştirme Ya Rabbi.
Bu kardeşlerimizi ve hepimizi başladığı işi tamamlamayı nasip eyle, utandırma, utanılacak şeyler yaptırma, hüsrana uğratma. Düşmanlarını arkalarında güldürme.
Ankara’da başlatılan groos marketin tamamına ermesini, hayırlı faaliyet, hizmet ve kazançlara vesile olmasını ihsan eyle.
Ey kapıları açan Allah’ım! Yatırımcı kardeşlere hayırlı kapılar aç.
Ey merhametlilerin en merhametlisi! Kardeşlere ve evhalkına helal ve temiz rızklar ihsan eyle, rızklarını genişlet.
Rızk verenlerin en hayırlısı Sen’sin.” Bugün burada başlatmış oldukları müesseseyi hayırla ikmal ve itmam etmeyi nasip eyle. Halis niyetle atılan bu adımlarını boşa çıkmaktan koru.
Dünya ve âhiret mutluluğuna vesile eyle.
Hayırlı iş ve kazançlar elde etmeyi, bolluk ve bereketlere ulaşmayı ihsan eyle.
Her türlü kötülüklerden, kesata uğramaktan, hile ve art niyetlerden, zarardan, fitnelerden, fesat, haset ve kıskançlıktan koru.
Kazançlarını Allah’ın yolunda harcamayı nasip eyle.
Zekâtı, sadakayı, mazlumlarla, yetimlerle paylaşmayı nasip eyle.
Ticaretlerini Hayırlara vesile kıl, kolaylaştır, güçleştirme, mübarek eyle ya Rabbi.
Market açılışınızı hayırlara vesile olmasını diler, bol kazançlar temenni ederim.
Tekrar Allan’dan hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını Allah’tan temenni ederim.