banner245

Sektörün Şampiyonları ödüllerini aldı

Kırşehir Haber24, Kırşehir’de kendi alanında başarılı olan esnaf, sanatkâr ve kurumları ödüllendirdi.

Sektörün Şampiyonları ödüllerini aldı

Sektörün Şampiyonları ödüllerini aldı

Kırşehir Haber24, Kırşehir’de kendi alanında başarılı olan esnaf, sanatkâr ve kurumları ödüllendirdi.

Kırşehir Haber24.com tarafından belirlenen başarılı isimler, Ahi Stadyumunda düzenlenen ve binlerce Kırşehirlinin katıldığı törende, ödüllerini aldı. Sektör temsilcilerinin yer aldığı törende, başarılı esnaf ve sanatkârlarımızla, kurumların temsilcileri ‘SEKTÖRÜN ŞAMPİYONLARI ‘ kupasını kaldırdı.

‘ YEREL YÖNETİMLER ŞAMPİYONU YAŞAR BAHÇECİ ‘

2009’da yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı makamına oturan Yaşar Bahçeci, yaptığı hizmetlerle ve başarılı çalışmalarıyla ikinci dönemde de tekrar Kırşehir halkının oyunu alarak açık ara Belediye Başkanı seçilirken; KENT PARK, CACABEY MEYDAN PROJESİ, AHİ KÜLLİYESİ ve birçok projesiyle Türkiye’nin başarılı ve genç Başkanları arasındaki yerini aldı. Diğer yandan, birçok Belediye’nin üyesi olduğu Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin de ikinci dönem bakanlığına seçilen Yaşar Bahçeci, Kırşehir Haber24 tarafından yerel yönetimler şampiyonu seçildi. Ahi Stadyumunda düzenlenen törende, kendisi Almanya-Berlin’de gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına katılması nedeniyle, ödülünü Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci teslim aldı.

‘ KURUM MÜDÜRLERİ ARASINDA ŞAMPİYONUN ADI DEĞİŞMEDİ: ŞABAN GÜNEŞ ‘

Hazırladığı projeler ve gerçekten Kırşehir’de spora ve sporcuya verdiği önemle, çalışkanlığı ve düzenlediği spor aktiviteleriyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün adeta bacasız fabrika haline getiren Şaban Güneş, kurum müdürleri arasında ödülü hak eden isim oldu. Kırşehir’de düzenlenen yarışma ve etkinlikler sayesinde, binlerce gencin Kırşehir’e gelmesinde ve Kırşehir ekonomisine katkı sunulmasında emeği bulunan Şaban Güneş, ödülünü 24 Genel yayın Yönetmeni Alpaslan Demirbaş ve Spor Editörü Yasan Ata’dan aldı.

‘ ESNAF ODALARI, STK ŞAMPİYONU KUPASINI KALDIRDI ‘

Ödül hak edenler arasında sivil toplum kuruluşları arasında Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk yer alırken; Ahi esnafı adına ve en önemlisi Kırşehir’in Ahiliğin Merkezi olmasında büyük emekleri bulunan, esnafa yeni binalar kazandırarak takdir toplayan Öztürk’e ödülünü yine 24 Genel Yayın Yönetmeni Alparslan Demirbaş verdi.  Öztürk, kendisini alkışlayan binlerce Kırşehirliye seslenerek, Ahilik kutlamalarına davet etti ve ödülü tüm Kırşehir esnafı adına teslim aldığını sözlerine ekledi.

‘ PASTIRMACI, SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ‘

Kırşehir’de alışveriş mağazaları sektöründe adından söz ettiren ve Ankara, Nevşehir, Aksaray ve Kırşehir’de açılan mağazalarıyla hem ülke ekonomisine katkı sunan hem de Kırşehir’in reklamını en iyi şekilde yapan PASTIRMACI MAĞAZALARI, şampiyonluk kupasını kaldıran firma oldu. Pastırmacı’nın ödülünü ARTUK gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Artuk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Artuk ve Artuk ailesinin küçük üyeleri hep birlikte kaldırırken; Ahi Stadyumunu dolduran binlerce vatandaş tarafından da alkışlandılar.

‘ İŞADAMI OĞUZ ALTIN, ÖDÜLÜNÜ AHİ ESNAFINDAN ALDI ‘

Kırşehir’in unutulmaz değerleri arasında yerini her zaman koruyan ve Merhum Neşet Ertaş’ın türkülerine konu olan Dr. Mehmet Ali Altın’ın oğlu İnşaat Mühendisi Oğuz Altın da, gerek Kırşehir gerekse Kayseri ve Ankara’da yaptığı yatırımlarla Kırşehirlilerin gururu olurken; 24 ailesi tarafından kendisine genç yaşta gösterdiği bu başarılardan dolayı ŞAMPİYONLUK KUPASI verildi. Altın’ın ödülünü Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk ile 24 Genel Yayın Yönetmeni Alpaslan Demirbaş ve Spor Editörü Yasin Ata birlikte verdiler. Kupayı kaldıran Altın, Kırşehirlilerin kendisini unutmadığını bir kez daha gördüğünü ve Kırşehirli olmaktan dolayı son derece utlu ve gururlu olduğunu kaydetti.

‘ ULAŞTIRMA SEKTÖRÜNÜN ŞAMPİYONU: KAMİL KOÇ ‘

Binlerce Kırşehirlinin katıldığı ödül töreninde, SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ödülüne layık görülen KAMİL KOÇ firması, kısa sürede ulaştırma sektöründe gösterdiği başarıdan dolayı kupayı kaldıran firma oldu. Kamil KOÇ firması adına Şampiyonluk Kupasını kaldıran Kırşehir İşletme Sahibi İşadamı Sait Koç, ödülünü Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci’den aldı. Kamil Koç firması adına ödülünü alan Sait Koç, Kırşehirlilere bir müjde daha verdi ve Denizli, Aydın, Kahraman Maraş, Şanlıurfa, Nevşehir, Niğde, Adana, Mersin, İskenderun, Hatay, Didim seferlerinin başladığını söyledi.

‘ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ŞAMPİYONU: SEÇİLMİŞ İNŞAAT ‘

Kırşehir’de inşaat sektörünün önde gelen ismi SEÇİLMİŞ İNŞAAT, törende ödül alan isim olurken; yaptığı lüks konutlarla farkındalık yaratan SEÇİLMİŞ İNŞAAT, 24’ün ödülüne layık görülen firma oldu. SEÇİLMİŞ İNŞAAT VE SARRAF firması adına ödülü Sadettin Şahin alırken; ödülünü Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci teslim etti.

‘ İHTİYAÇ AKADEMİ, SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU SEÇİLDİ ‘


Özelikle KPSS kurslarında gösterdiği üstün başarılarla ve Türkiye derecesi yapan öğrenciler yetiştirmesiyle öne çıkan İHTİYAÇ AKADEMİ, sektörün şampiyonu ödülünü alırken; 2013 yılında yapılan KPSS’de 4 birincilik çıkaran ve Türkiye’de ilk 50’nin içerisine 3 öğrenci yerleştirerek adını duyuran İHTİYAÇ AKADEMİ, ödüle layık görülen dershane oldu. İHTİYAÇ AKADEMİ’nin ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Berktaş alırken, ödülünü yine Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci teslim etti.

‘ BATI SİGORTA, SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ‘

Sigortacılık sektörünün sevilen ve güvenilir ismi BATI SİGORTA, sektörün şampiyonları ödülüne layık görülürken; firma sahibi Burak Bülent Batı’nın Kırşehir kamuoyunda her zaman sevilen ve sayılan, ilkeli ve dürüst kişiliği ile öne çıkması, sektörde gerçekten söz sahibi olmasına ve kendisine güvenin en üst seviyede olmasına neden oldu. SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ödülünü sonuna kadar hak eden genç Ahilerden BURAK BÜLENT BATI, ödülünü PASTIRMACI Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Artuk’tan aldı. Batı’yı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

‘ ELİT OTOMOTİV, KUPAYI KALDIRAN İSİM OLDU ‘

Otomotiv sektöründe yaptığı yeniliklerle kısa sürede adını başarılı çalışmalarla duyuran ELİT OTOMOTİV, İNŞAAT VE TRAKTÖR firması, yaptığı yeni yatırımlarla ve ekonomiye katkısıyla genç yatırımcılar arasındaki yerini alırken; dürüst ve saygın kişiliği ile kamuoyunun her zaman takdirini kazanan isim olarak ödüle layık görüldü. ELİT OTOMOTİV şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cihangir, ödülünü Kırşehirli Hemşerimizi olan ALTUNBİLEKLER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Altunbilek’den aldı.

‘ AHŞAP VE TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİNDE ŞAMPİYON: ALAADDİN DOĞAN – SILA TEL ÖRGÜ ‘


Yağmurlu eşrafının sevilen ve sayılan ismi Alaaddin Doğan, ahşap ve tel görü sistemlerinde yaptığı yatırımlarla SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ödülüne layık görülürken; Kılıçözü Sanayi Sitesinde faaliyetini sürdüren Doğan, Ahi esnafına yakışır ticaret ahlakıyla her zaman Kırşehirlilerden taktir görmüş ve Yağmurlu eşrafını en iyi şekilde temsil eden isim oldu. Alaaddin Doğan’a ödülünü Kırşehir Haber24 Spor Editörü Yasin Ata taktim ederken; binlerce vatandaş tarafından alkışlarla sahreden uğurlanan isim oldu.

‘ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN ŞAMPİYONU: ELİT BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK ‘


Bilgisayar ve güvenlik sistemleri üzerine yaptığı araştırma ve çalışmalarla, Kırşehir’de gerek özel gerekse kamu kurum ve kuruluşlarına verdiği hizmetle öne çıkan ELİT BİLGİSİYAR VE GÜVENLİK şirketi, SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU ÖDÜLÜNE layık görülen firma oldu. Firma Sahibi Emrah Kaya, ödülünü 24 Genel Yayın Yönetmeni Alparslan Demirbaş ve Spor Editörü Yasan Ata birlikte verirken; kupayı kaldıran Kaya, törene katılan binlerce vatandaş tarafından uzun süre alkışlanan isim oldu.

‘ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞINDA ŞAMPİYON: NUR GAYRİMENKUL ‘


Büyüyen ve gelişen Kırşehir’de, emlak sektörünün önde gelen ismi NUR GAYRİMENKUL, sektörün önde gelen ismi olarak ödüle layık görülürken, yatırım yapmak isteyen vatandaşlara hem arsa hem de konut yönüyle önemli bilgiler vererek, geleceğin yatırım alanlarına dönük önemli değerlendirmeler yaparak yatırımcıların yüzünü güldüren NUR GAYRİMENKUL, şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu. NUR GAYRİMENKUL firması Sahibi Mesut Kılıç, ödülünü Kırşehir24 Genel yayın Yönetmeni Alpaslan Demirbaş’tan alırken; Kılıç, kendisine verilen bu ödülün son derece anlamlı olduğuna dikkat çekti.

‘ KEBABIN KRALI AŞÇIOĞLU, SEKTÖRÜN DE KRALI OLDU ‘

Kırşehir’de damak tadına yeni lezzetler katan AŞÇIOĞLU KEBAP SALONU, sektörde gösterdiği başarısını SEKTÖRÜN ŞAMPİYONU KUPASI ile taçlandırırken; birçok sanatçıya ev sahipliği yapan ve yılların tecrübesiyle kebap ustalığında gösterdiği maharetle, ödül almaya hak kazandı. Aşçıoğlu Kebap Salonu Sahiplerinden Murat Çalışkan, kardeşleri ve çalışanları adına kupasını KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk’ten alırken; lezzetli yemekleriyle sanatçılardan övgü dolu sözler aldı.

‘ ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ ŞAMPİYONU: MEGA ÖZEL GÜVENLİK ‘

Ödül törenin güvenliğinin alan ve Türkiye’de ilk kurulan özel güvenlik şirketi olarak her zaman Kırşehir’in gururu olan MEGA ÖZEL GÜVENLİK şirketi, programda şampiyonluk kupasını kaldıran firma oldu. Kupayı, MEGA GÜVENLİK şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya adına Şirket Müdürü Serdar Gümüşoğlu aldı. Gümüşoğlu’na ödülünü 24 Genel Yayın Yönetmeni Alparslan Demirbaş taktim etti.


‘ ÖDÜL TÖRENİ MUHTEŞEMDİ ‘

Ödül törenine katılımın yüksek olması dikkat çekerken; sanatçıların ödül alan firmaları tebrik etmeleri ve ödülün aslında esnaf, sanatkar ve kurumlara moral ve motivasyon sunduğuna dikkat çektiler. 24 Genel Yayın Yönetmeni Alparslan Demirbaş, ödül alan tüm kurum, kuruluş ve işletmeleri tebrik ederek, “ Esnafımızla, sanatkârımızla ve çalışan kurumlarımızla gurur duyuyoruz. Marifet iltifata tabidir ve biz bu anlamda sektörde söz sahibi olmuş, yaşantıları ve dürüst kişilikleri her zaman örnek olan isimlere ödül vermeyi kendimiz içinde onur vesilesi görüyoruz. Esnafımızın yanındayız. Her zaman destekçileriyiz “ dedi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
EMRAH KAYA - 5 yıl önce
muhteşem bi̇r organi̇zasyon du kirşehi̇r24"e teşekkürler