10. yıl kutlaması muhteşemdi

KırşehirHaber24'ün 10. yılı nedeniyle düzenlenen ALTIN KALEM ÖDÜLLERİ ve Hüseyin KAĞIT konseri, tam anlamıyla muhteşemdi.

10. yıl kutlaması muhteşemdi

KırşehirHaber24'ün 10. yılı nedeniyle düzenlenen ALTIN KALEM ÖDÜLLERİ ve Hüseyin KAĞIT konseri, tam anlamıyla muhteşemdi.

Aşıkpaşa Spor Salonunda Cumartesi günü düzenlenen 1. ALTIN KALEM ÖDÜLLERİ ve HÜSEYİN KAĞIT konseri, binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti. KırşehirHaber24'ün 10. yılı nedeniyle düzenlenen kutlamalara Vali Özdemir Çakacak, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Milletvekili Muzaffer Aslan, 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, Amaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, Özbeğ Belediye Başkanı Nazmi Ay, Emniyet Müdürü Mustafa İncebay, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sendika başkanları, işadamları, medya mensupları, STK başkanları, spor camiasının önde gelen isimleri ile binlerce vatandaş katıldı.

' DEMİRBAŞ, BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ '

Kutlamaların açış konuşmasını Kırşehir24 Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Alparslan Demirbaş yaptı. Demirbaş, konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, " Altın Kalem Ödülleri, birliğimizin ve bütünlüğümüzün tesisi anlamında önemli bir program. Bu birliğin devam etmesine vesile olması dileğiyle, bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. ASLINDA BURADA TARİHE NOT DÜŞÜLÜYOR. VE BU NOT GELECEK KUŞAKLARA BU ŞEHRİN SAHİPLERİNİN KİMLER OLDUĞUNU, BAŞARILI KIRŞEHİRLİLERİN HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAĞINI VE UNUTTURULMAYACAĞININ EN GÜZEL GÖSTERGESİDİR. BİZ, 10 YIL ÖNCE BAŞLAYAN BİR HEYECANLA, DÜNYA'NIN NERESİNDE OLURSA OLSUN KIRŞEHİRLİLERİN BULUŞABİLECEĞİNİ, VATANINDAN KOPMAYACAĞINI BİR İNTERNET SİTESİYLE ORTAYA KOYMAYA ÇALIŞTIK VE ARADAN GEÇEN YILLAR, GERÇEKTEN KUTSAL BİR VAZİFEYİ YERİNE GETİRDİĞİMİZİ BİZLERE GÖSTERDİ. ÇÜNKÜ, YENİ ŞEYLER YAPILMASI GEREKTİĞİNE İNANDIK, YENİ KİTLE İLETİŞİM ARAÇLARINA İHTİYAÇ OLDUĞUNU; EDİRNE'DEN KARS'A, ALMANYA'DAN AFRİKA'YA GURBETTE VATAN ÖZLEMİ ÇEKEN VE YÜREĞİ KIRŞEHİR DİYE ATAN BİNLERCE KIRŞEHİRLİYE ULAŞMANIN YOLUNU ARADIK. VE BAŞARDIK. BUGÜN ELİNDE CEP TELEFONU OLAN, EVİNDE İNTERNETİ BULUNAN KÖYLERE KADAR KIRŞEHİR'DE YAŞANAN GELİŞMELERİ ULAŞTIRIYOR VE 10 YILDA 14 BİN HABER YAPMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.
BİZLERE GÜVENEN VE BU GÜVENİN YANSIMASI OLARAK GÜNLÜK 9 İLA 12 BİN KİŞİ ZİYARETÇİ ALAN KIRŞEHİRHABER24'Ü 10. YAŞINDA YALNIZ BIRAKMAYAN BAŞTA SİZLERE VE DÜNYA'NIN DÖRT BİR KÖŞESİNDEN BİZLERE DESTEK VEREN KIRŞEHİRLİ HEMŞERİLERİMİZE EN DERİN SEVGİ VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM. AYNI HAVAYI TENEFFÜS ETTİĞİMİZ KIRŞEHİRİMİZ, GELİŞİGÜZEL BİR ŞEHİR DEĞİL... KIRŞEHİR, TOPRAĞINDA ALP ERENLERİ, OZANLARI VE NİCE AHİLERİ YETİŞTİRMİŞ, İNSANLIĞA ÖRNEK OLMUŞ UNUTULMAZ HAZİNELERİN YURDUDUR. BURADAN TÜM HEMŞEHRİLERİME SESLENİYORUM; LÜTFEN! HAVASINA DOYAMADIĞIMIZ, YAĞMURUYLA BORANIYLA ANA VATANIMIZ, BABA YURDUMUZ KIRŞEHİR'İMİZE SAHİP ÇIKALIM. BİRBİRİMİZİ SEVELİM, SAYALIM VE HER DAİM KARDEŞLİĞİMİZİN KIYMETİNİ, KIRŞEHİRİMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM. ÇÜNKÜ, BUGÜN BU SALONDA HEPİMİZ AYNI TOPRAĞIN EVLATLARI OLARAK BİRBİRİMİZİ YALNIZ BIRAKMADIK VE KENDİMİZDEN OLANA SAHİP ÇIKMAYI BİLDİK... ASLINDA BU ÖDÜLLER, BU ŞEHRİN BİRLİĞİNE VE DİRLİĞİNE VERİLEN ÖDÜLLERDİR. BUNU ASLA UNUTMAYALIM. KONUŞMAMA SON VERMEDEN ÖNCE KIRŞEHİRHABER24'ÜN BUGÜNLERE GELMESİNDE EMEKLERİ BULUNAN YASİN ATA KARDEŞİME, SÜLEYMAN KARDEŞİME, ONUR İMAMOĞLU KARDEŞİME, BARIŞ'A, SERKAN'A, AYKUT'A, GAMZE'YE, SEMA'YA, FATİH'E, ENDERHAN'A; AİLEME VE REKLAMLARIYLA BİZLERE KATKI SUNAN TÜM FİRMA SAHİPLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYOR; BU GÜZEL VE ANLAMLI GÜNDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE ŞÜKRANLARIMI İLETİYORUM " dedi.

' PROTOKOL ÜYELERİ, BİRLİĞİN HİÇ BOZULMAMASINI DİLEDİ '

Kutlamalarda konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Milletvekili Muzaffer Aslan ve Vali Özdemir Çakacak tarafından yapılan açıklamalarda da, Kırşehir24'e bu anlamlı töreni gerçekleştirdiği için teşekkür edilirken; aynı zamanda bu birlikteliğin hiç bozulmaması temennisinde bulundular. Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi ve Kırşehir'in gelişmesinde, büyümesinde, ekonomisine, tarihine, kültürüne sahip çıkan ve Kırşehir'in adını her yerde en güzel şekilde duyuran 60 hemşerimize ödül verildi. 40 ödül verilmesi planlanan programda, bu sayının 60'a yükselmesi mutluluk vericiydi ve ödül alanların yaşadığı onur ve gurur, salonda bulunan binlerce vatandaş tarafından da ayakta alkışlandı.

' KONSERE İLGİ YÜKSEKTİ '

Ödül töreninin ardından Türk Halk Müziği'nin güçlü sesi Hüseyin Kağıt tarafından konser verildi. Konserin ve ödül töreninin sunumunu sevilen radyo programcısı İremkız yaparken, konserin başlamasıyla birlikte spor salonunda tam anlamıyla coşku ve eğlence yaşandı. Yaklaşık 1.5 saat süren konser sonrasında, Hüseyin Kağıt ve ekibi, izdihamın arasından salondan çıkarıldı. Hüseyin Kağıt ve İremkız, akşam yemeğini AŞÇIOĞLU KEBAP SALONUNDA yedi ve Ankara'ya hareket ettiler.

ÖDÜL ALAN İSİMLER:

1- KIRŞEHİR VALİSİ SN. ÖZDEMİR ÇAKACAK
2 - MİLLETVEKİLİ SN.ABDULLAH ÇALIŞKAN ( ÖDÜLÜ AK PARTİ İL BAŞKANI SALİH ÇETİNKAYA ALDI )
3- MİLLETVEKİLİ SN.MUZAFFER ASLAN
4- DÖNEM KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ SN. HACI TURAN
5- KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. YAŞAR BAHÇECİ
6- AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SN. PROF. DR. METİN ORBAY
7- DOGU AKDENIZ UNIVERSITESI DEKANI E.REKTOR ADAYI PROF.DR.SN. HALİL İBRAHİM YALIN
8- KAMAN BELEDİYE BAŞKANI SN. ERHANTALU
9- MUCUR BELEDİYE BAŞKANI SN. ALİ ŞAHİN
10- ÇİÇEKDAĞI BELEDİYE BAŞKANI SN. İSMAİL DENİZ
11- BOZTEPE BELEDİYE BAŞKANI SN. RAMAZAN AYDIN
12- ÖZBAĞ BELEDİYE BAŞKANI SN. NAZMİ AY
13- ESNAF VE SANATKARLAR GENEL MÜDÜRÜ SN. NECMEDDİN ERKAN
14- KIRŞEHİR KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ SN. DR. MEHMET ÖNCEL
15- GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ SN. ŞABAN GÜNEŞ
16- İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ SN. OSMAN DEMİR
17- MUSA SOYKARCI (TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU MERKEZ HAKEM KURULU ÜYESİ )
18- KIRŞEHİRLİLER FEDERASYONU BAŞKANI SN. HİLMİ GÖKÇINAR
19- KIR-DER KEÇİÖREN ŞUBE BAŞKANI SN. ALPER TOYRAN
20- KESOB BAŞKANI SN. BAHAMETTİN ÖZTÜRK
21- TİCARET BORSASI BAŞKANI SN. NEŞET YAVUZ
22- KIRŞEHİRSPOR BAŞKANI SN. MUZAFFER YILMAZ
23- İŞADAMI BÜLENT SUNGUR
24- İŞADAMI - SN. OĞUZ ALTIN
25- ASLAN KARDEŞLER A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. HAYRİ ASLAN
26- BÜYÜK PASTIRMACI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. ERDAL ARTUK
27- KIRŞEHİR ŞANAL YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RECEP ŞANAL
28- DULKADİROĞLU BETON ŞİRKETİ - İŞADAMI SN.  EROL DULKADİR
29- BORAN OTOMOTİV - SN. SAİT KOÇ
30- OKATAN MARKA YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. SEDAT OKATAN
31- ERGÜN İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. GÜRBÜZ ERGÜN
32- KIRŞEHİR'İN CEO'SU SN. HAKKI MAHLUT
33- TEMUR TERMAL OTEL - SN. MEHMET TEMUR
34- CENNET BAHÇESİ SAHİBİ SN. BARBAROS DULKADİROĞLU
35- AŞÇIOĞLU RESTORAN VE KEBAP SALONU - SN. MURAT ÇALIŞKAN
36- ASPAVA RESTORAN - SN. CELAL KAYA
37- SEÇİLMİŞ İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. MUSTAFA SEÇİLMİŞ ADINA ÖDÜLÜNÜ BABASI ALİ SEÇİLMİŞ ALDI
38- ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SN. NURİ SATILMIŞ
39- TİCARET BORSASI GENEL SEKRETERI SN. BATTAL ÇELİK
40- MEMUR-SEN-SAĞLIK-SEN KIRŞEHİR ŞUBE BAŞKANI  - SN. NECATİ YILMAZ
41- KIR-ÇED BAŞKANI SN. MUSTAFA BAĞ
42- BAŞAK ORGANİZASYON SN. VECİHİ ÇINAR
43- KIRGARAT-C BAŞKANI SN. SAİT YANIK
44- KIRŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI SN. EMİN TURPÇU
45- AHİ TV SN. HASAN ERASLAN
46- KTV SN. ADEM AKKUŞ
47- KIRŞEHİR AŞIKPAŞA GAZETESİ
48- KIRŞEHİR ÇİĞDEM GAZETESİ
49- KIRŞEHİR MEMLEKET GAZETESİ
50- KIRŞEHİR EXPRES GAZETESİ SN. SONER DEMİRBAŞ
51- IDC İGEM EĞİTİM KURUMLARI SAHİBİ SN. SİMGE FİLOĞLU
52- MUCURLU HALK ŞAİRİ SN. SAİT SARGIN
53- NEŞET ERTAŞ TARAFTAR GURUBU - HALİL KURT
54- EVRANSPOR OKÇULUK TAKIMI
55- BÜYÜK EĞİTİM KURUMLARI - SN. FATİH YILDIRIM
56- İHA MUHABİRİ SN. ENDERHAN ÖZ
57- AA MUHABİRİ SN. AYKUT AKTAŞ
58- TRT MUHABİRİ SN. SERKAN GÜNER
59- ÇINAR GAZETESİ MUHABİRİ SN. GAMZE BOYNUEĞRİ
60- YILDIZLAR ORGANİZASYON - SN. RECEP URCAN
61- SANATÇI - SN. HÜSEYİN KAĞIT
62- RADYO PROGRAMCISI - SN. İREMKIZ

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ünal kaya - 5 yıl önce
sn. ünal kaya listede yokmu benmi göremedim?
Avatar
ahmet toprak - 5 yıl önce
herkes salona sıgdırdında bi bizim kudretimi sıgdıramadın olsun onuda samsundaki tokattaki salonlara sıgdırırlar sana inat samsunda, tokatta ,çankırıda sebatiye ödül verdirtmezsek yazıklar olsun sonunda saz ekibie kele görgüsüze birde konser verdirttiririz muteşem olur sen gör bak
Avatar
kirsehirli - 5 yıl önce
sayin alpaslan demirbas amerikadan basarili organizasyonlarinizi gurur duyarak takip etmekteyiz
Avatar
ÜNAL KAYA (05549585399) - 5 yıl önce
benim adım kullanarak sn. ünal kaya listede yokmu benmi göremedim? yazilmış olan bu yazıya teşekkür edi̇yorum keşke yazan arkadaşım kendi adını yazsaydı.değerli hemşerilerim kırşehiri kendi şahsi emeklerimle her platforumda temsil etmeye çalışıyorum.her gittiğim köyde kentte halkım bana sevgisiyle bu ödüllerin fazlasını vermiştir.demekki siyasetle uğraşanlar kadar kırşehire hizmet edemiyoruz.bizi herkes kabullendi fakat nedense kırşehirde yapılan organizasyonlarda belediye olsun valilik ve çeşitli yerler hale kabullenemedi sebebinde anlamış değilim.halka yapılan hizmet hakkadır sevgili hemşerilerim.alparslan kardeşimde kutluyorum böyle görkemli bir organizasyon yaptığı için zaten başarılı başarılarının devamını diliyorum kardeşime saygılarımla ünal kaya dünya kırşehirliler dernek başkanı tv program yapımcısı