banner245

Çalışkan ve Aslan, Memur-Sen'i ziyaret etti

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan ile Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, Memur Sendikaları Konfederasyonu'na (Memur-Sen) bağlı olarak faaliyet yürüten sendikaların il başkanlarıyla, Memur-Sen binasında bir araya geldi.

Çalışkan ve Aslan, Memur-Sen'i ziyaret etti

AK Parti Kırşehir  Milletvekilleri  Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan ile Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya,  Memur Sendikaları Konfederasyonu'na (Memur-Sen) bağlı olarak faaliyet yürüten sendikaların il başkanlarıyla, Memur-Sen binasında bir araya geldi.

Görüşmeye, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ali Rıza Aka, Sağlık Sen Şube Başkanı Necati Yılmaz, Bem Bir Sen İl Temsilcisi Menderes Doğa, Toç Bir Sen İl Temsilcisi Duran Seçen, Bayındır Memur Sen İl Temsilcisi Memduh Çelik, Birlik Haber Sen İl Temsilcisi İsmail Altınışık, Kültür Memur Sen İl Temsilcisi Ali İhsan Sabancı ve Diyanet Sen Şube Başkan Vekili Ahmet Tuncer katıldı.

Memur Sen Kırşehir İl Temsilcisi Ali Rıza Aka, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek :”Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeniz ve onların görüşlerini almanız, bizleri çok memnun etmiştir. Bu ziyaretinizden dolayı Memur Sen ailesi adına sizlere teşekkür ediyoruz. İstişare ve ortak akılla problemler daha kolay ve sağlıklı bir şekilde çözülür. Sizler de Kırşehir için bu paylaşım ve istişare sürecini bütün herkesle yapıyorsunuz. Bu da hizmetlerin benimsenmesi ve paylaşılması açısından önemli. Kırşehir’e daha iyi hizmet edebilmek için bütün kurum ve kuruluşlarla, elbirliği içinde çalışıyorsunuz. Biz bütün bunlar için teşekkür ediyoruz, desteklerinizin devamını ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.

Başkan Aka, konuşmasının devamında: “Memur-Sen olarak amacımız, ülkemize ve ilimize kaliteli hizmetlerin sağlanması, üyelerimizin ve çalışanlarımızın sorunlarının çözülmesi, hak ettikleri ücret ve yaşam standartlarına kavuşmaları, ülkemizin demokratikleşmesi ve özgürleşmesi ve iyilikleri artırmak, kötülükleri azaltmak için çalışıyoruz. Kamuda Kıyafet Özgürlüğü için ilimizde 45.362 imza topladık ve imzaları Ankara’ya gönderdik. Bu sorunun çözülmesini istiyoruz. İlimizdeki hiçbir soruna duyarsız kalmıyoruz. Çözümün bir parçasıyız. Her zaman üyelerimizin ve insanların yanındayız.” dedi. Aka, Memur-Sen’in Kırşehir’deki üye sayısı ve çalışmaları hakkında bilgi vererek sözlerini tamamladı.

Milletvekilleri ve il başkanı da:” Biz bütün Sivil Toplum Kuruluşları ve Kurumlarla birlikte fikir alışverişinde bulunarak,  ortak hareket ederek, sorunların çözümü ve hizmet noktasında görüşleri alıyoruz, birlikte şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Ak Parti siyaseti halkla içi içedir. Biz de halktan, sizlerden biriyiz. Sizlerin hissiyatını taşıyoruz. Bu doğrultuda siyaset yapıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarına ayrı bir önem veriyoruz. STK’lar halkın sözcüleridir. Biz, Memur Sen’in çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Ülke gündemi ve toplumsal olaylarla ilgili, hak ve özgürlüklerle ilgili önemli ve güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Memur Sen’i her zaman önemsiyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dediler.

Görüşmede Memur Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları da söz alarak görüş ve düşüncelerini milletvekillerine ilettiler. Karşılıklı görüş alışverişiyle toplantı sona erdi.

Görüşme sonunda Memur Sen İl Temsilcisi Ali Rıza Aka, Milletvekili Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan ile Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya’ya Eğitim Bir Sen tarafından geçen yıl düzenlenen “ Ödenmiş Bedeller Unutulmasın” hatıra yarışmasının 3 ciltlik kitaplarını hediye etti.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.