Dört bir yanda çalışma var

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin ve içme suyu çalışmalarını yerinde inceledi. 

Dört bir yanda çalışma var

Dört bir yanda çalışma var

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin ve içme suyu çalışmalarını yerinde inceledi. 

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz,  Bahçelievler  mahallesinde alt yapısı biten sokak ve caddeler de sert zemin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aşıkpaşa Mahallesi Masal Park yanında asfalt kazıma çalışmalarımız da devam ediyor” dedi.

Saha çalışmaları hakkında teknik ekiplerden bilgiler alan Bahçeci, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir.
 Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

' GÜNLÜK DEĞİL, GELECEĞE DÖNÜK PROJELERİ HAYATA GEÇİRİYORUZ '

Kırşehir’de günlük değil, geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiren ve modern Kırşehir’i oluşturmayı hedefleyen , bu doğrultuda şehrin değişimine ve yenilenmesine uygun projeler ortaya koyan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , verdikleri sözü yerine getirmek ve Kırşehir’i yaşayan bir kent kimliği kazandırma yolunda büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını yürüttüklerini belirterek , yapılan çalışmaları değerlendirdi.
 Başkan Bahçeci; Verdiğimiz sözleri birer birer,aşama aşama yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. 2009 yılından bu tarafa Kırşehir’imize kazandırdığımız projelerimiz ortada, halkımızın beğenisi ve taktirini kazanmış durumda. Bunun yanında devam eden ve hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz de var. Uzun vadede faydalarını hep birlikte yaşayıp göreceğiz.
Alt yapı ile ilgili çalışmalar bunların başında geliyor. Yenilenen içme suyu hatlarımızla hepimiz temiz sağlıklı suya kavuştuk. İçme suyu hatlarımızdaki çalışmaların yanı sıra,elektrik hatları, Telekom, Jeotermal hatlarının yer altına alınması gibi alt yapıya dahil çalışmalar tamamlandı. Elbette bu süreçte oluşan bazı sıkıntıların farkındayız , ama biraz cefa çekmeden ve tüm bu hizmetleri başarma imkanı olmayacaktı.Yapılan bu çalışmalarımızın yanında şehrimize vizyon kazandıracak ve modern kent kimliğini ortaya koyacak olan projelerimizi hayata geçirdik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren insan odaklı, hizmet odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin ise mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımız son sürat devam ederken Kırşehir halkını bekleyen bir çok projemizi de hayata geçirmeye devam edeceğiz. 
Başkan Bahçeci; Tabi söz verdiklerimizin dışında da bir çok proje yaptık. Vatandaşlarımızın bu konuda gösterdikleri teveccüh bizim için önemli. En büyük ödül de onların bize ettiği dua" ifadelerini kullandı. 
Biz Kırşehir'de yapılan projeler farklı olsun istedik. Kırşehir’de günü kurtarmak için değil, geleceğe yatırım olarak gördükleri projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Bahçeci  "Projelerimizde 'en'leri kullanıyoruz. Biz hizmet etmeyi dert ediniyoruz. “ifadelerini kullandı.
Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz diyen Başkan Bahçeci ; Ana Caddelerde yeni düzenlemeye uymayan andezit taş parkeleri arkadaşlarımız kaldırmaya başladılar. Sonrasında ise kaliteli asfalt çalışmalarımız olacak. En önemli husus ise şehrimizin merkezi dahil olmak üzere her tarafta çalışmalarımız var. Su kanal işleri, park-bahçe işleri ve yol asfalt çalışmaları olmak üzere ekiplerimiz yaşanabilir bir Kırşehir  için çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.
En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak şehri modern ve kaliteli yollarla kavuşturmaya devam edeceklerini aktaran Başkan Bahçeci: Şehrimizi parklarıyla, yollarıyla, kültürel mekânlarıyla ve sosyal donatılarıyla hemşerilerimize yakışır bir hale getiriyoruz " dedi.Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.