Genç, Öztürk'e yönelik haberleri kınadı

Kırşehir Marangozlar, Mobilyacılar Odası Başkanı Mustafa Genç, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk hakkında yapılan haksız ve yersiz haberlere tepki gösterdi. 

Genç, Öztürk'e yönelik haberleri kınadı

Genç, Öztürk'e yönelik haberleri kınadı

Kırşehir Marangozlar, Mobilyacılar Odası Başkanı Mustafa Genç, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk hakkında yapılan haksız ve yersiz haberlere tepki gösterdi. 

12.05.2017 Cuma Günü Kırşehir Yerel Gazetelerinden bir tanesinin şehrimizin önde gelen esnaflarından ve Kırşehir Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı yapan , Ahi esnafının temsilcisi saygıdeğer hemşerimiz Bahamettin Öztürk’e yapılan haksızlık karşısında ziyadesiyle üzüldüğünü dile getiren Marangozlar Odası Başkanı, Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyesi  Mustafa GENÇ sözlerine şöyle devam etti :

“İlimize nerden geldiği belli olmayan ve ilimizde kazandığı parayla ticari hayatını idame ettiren ve buna rağmen şehrimizin huzurunu bozmaya çalışan bu insanları esefle kınıyorum, unutulmamalı ki Kırşehir Esnafı olarak seçmiş olduğumuz ve bizleri temsil eden Başkanımızı kimseye yedirmeyiz. Yine unutulmamalı ki, Böylesi değerler kolay kolay yetişmiyor. Bahamettin ÖZTÜRK Kırşehir ili için canını dişine takarak Kırşehir'i her platformda alnın akıyla temsil etmiştir, girdiği her ortamda karşısına kim gelirse gelsin Kırşehir için neyi almaya çalıştıysa almıştır. Çalışkan , dürüst ,yeri geldiğinde baba, yeri geldiğinde abi, yeri geldiğinde kardeş olmuştur esnafına , Kırşehir halkına. Hiçbir işten gocunmamış hiçbir işi bunu da başkası yapsın diye başından atmamıştır. Bizler oda temsilcileri olarak gittiğimiz her ortamda Bahamettin ÖZTÜRK’ün nasıl bir özveri ile çalıştığını çabaladığını bizzat görmekteyiz. Bahamettin ÖZTÜRK başta olmak üzere Esnaf Odaları Yönetimi olarak bizler bugüne kadar boğazımızdan haram lokma geçmeden , haksızlığa imza atmadan bugüne kadar kaldık ve bundan sonra da hiçbir haksızlığa sessiz kalmadan , haram lokma yemeden işimize devam edeceğiz. Bunu herkes idrak etsin. Biz Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyeleri olarak  başkanımızı böyle asılsız konular yüzünden kimseye harcatmayız. 
Malumunuzdur ki “Meyve veren ağaç taşlanır” atalarımızın literatüre geçirdiği bütün sözleri gerçeği birebir yansıtmaktadır. Sn .Bahamettin ÖZTÜR’te meyve veren ağaç misali her dönem yerinde olmayan çirkin ithamlarla yargılanmakta ve karalanmaktadır. İnsanlar gündemde olmak istiyorlarsa başarılar elde ederek gündemde kalmalıdır. Sn. Bahamettin ÖZTÜRK gibi çalışkan insanların adını kullanarak onun üzerinden prim kazanmaya çalışmasınlar. İnsan birilerini karalarken önce kendine bakmayı bilmelidir şahsımca aynadan yansıyan aksine bakmalıdır “ Gerçekten dürüst , haklı  , adaletli işler yapıyor muyum, demelidir ki “ başkalarına laf söylemeye , dil uzatmaya haklı bulsun kendini. Şu unutulmamalı ki bizler esnaf camiası olarak Başkanımızı KİMSEYE YEDİRMEYİZ, HARCATMAYIZ. Gün birlik , dirlik olma zamanıdır bu şekilde çirkinlikler le insanların içine fesat , haset sokularak düşman sevindirilmemelidir. Biz Ahi esnafı olarak , Esnafın Temsilcisi olarak BİRLİĞİMİZİ, DİRLİĞİMİZİ, DÜZENİMİZİ kimseye bozdurmayız " 
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.