İş Bankası'nın İmeceKartı için gecikmeyin

İş Bankası tarafından hazırlanan İMECEKART ile üreticiye büyük avantajlar sunuluyor. 

İş Bankası'nın İmeceKartı için gecikmeyin

İş Bankası'nın İmeceKartı için gecikmeyin

İş Bankası tarafından hazırlanan İMECEKART ile üreticiye büyük avantajlar sunuluyor. 

Konuya ilişkin bilgi veren İş Bankası Kırşehir Şube Yöneticilerinden Özgür Altay, " Tarım Sigortaları (TARSİM) TARSİM Tarım Sigortaları Havuzu kapsamında,

•      Bitkisel Ürün
•      Sera
•      Büyükbaş Hayvan Hayat
•      Küçükbaş Hayvan Hayat
•      Kümes Hayvanları Hayat
•      Su Ürünleri Hayat
•      Arıcılık (Arılı Kovan) sigortaları Şubelerimizden yaptırılabilmektedir.

 TARSİM tarım sigorta primlerinin %50'si devlet tarafından karşılanmakta, kalan kısmı üreticiler tarafından ödenmektedir.
 
Üreticiler TARSİM poliçelerini Şubelerimizden İmece Kartları ile yaptırdıklarında 3 ay faizsiz dönem, %5 peşin ödeme indirimi ve hasat sonunda ödeme avantajlarından da faydalanabilmektedir.
 
TARSİM sigortalarının il, ilçe ve ürün detayındaki güncel poliçe ilk ve son kabul tarihleri bilgilerine ve diğer açıklamalara TARSİM’in resmi internet sitesinden ulaşılabilmektedir.

İmece Kart

İmece Kart, tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, mazot (akaryakıt), yem, tarımsal ekipman vb. harcamaların finansmanı amacıyla, üreticilere tahsis edilen tarımsal kredinin kullanımını sağlayan ve Bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir karttır.

 İmece Kart’a Bağlı Tahsis Edilen Tarımsal Kredi’nin sunduğu avantajlar:
  
• İmece Kart sahibine öncelikle Bankamızca Tarımsal Kredi tahsis edilir. İmece Kart ile Bankamız İmece Kart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak tarımsal girdi alışverişlerinde üreticilere faizsiz dönemli alışveriş imkanı sağlar. 

• İmece Kart'ın sunduğu esnek vade yapısı sayesinde, karta bağlı tarımsal kredinin vadesi hasat dönemine uygun olacak şekilde azami bir yıl olarak belirlenebilir. 

• Alışveriş tutarının faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönemin bitiminde ödenmesi halinde faiz uygulanmaz. (Faizsiz dönem süresi, yapılan işyeri anlaşmasına göre farklı ürünlerde değişiklik gösterebilir.) 

• Alışveriş tutarı, kart sahibine tahsis edilmiş olan İmece Kart kredisinden karşılanır. 

• Puan avantajı sağlayan İmece Kart anlaşmalı ve puan avantajı sağlayan üye işyerlerinden yapılacak mazot dışındaki alışverişlerde, işlem tutarları üzerinden İmece Puan kazanma fırsatı sağlar. Kazanılan bu puanlar yine İmece Kart anlaşmalı üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.

• İmece Kart ile tüm Şubelerimizden 3 ay faizsiz dönem ve hasatta geri ödeme avantajıyla Tarsim sigortası yapılabilir.

 
  İmece Kart aynı zamanda Bankamatik Kartı özelliklerine de sahip:
  • İmece Kart sahipleri, kartın Bankamatik özelliği sayesinde Türkiye'nin her yerinde 7 gün, 24 saat yaygın Bankamatik ağını kullanarak para çekme, para yatırma, bakiye öğrenme, havale, fatura ödeme, yatırım işlemleri, vb. tüm hizmetlerden yararlanabilirler. 
• Ayrıca, kartlarının bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabı ile bağlantılı olarak POS’lardan alışveriş yapabilecek ve yurtiçi/ yurtdışındaki ATM’lerden para çekebileceklerdir. Bankamatik özelliği kullanılarak yapılacak alışverişlerde İmecePuan yerine MaxiPuan kazanılacaktır. " dedi. 

 
 Kredi koşulları hakkında ayrıntılı bilgilerin Kırşehir Merkez Şube'de görevli Özgür Altay ve İlker Selçuk'tan bilgi alınabilecek. 
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.