KIR-ÇED, Cömertoğlu'na emanet...

KIR-ÇED (Kırşehir Kültür Sanat Çevre Koruma ve Tanıtma Derneği) Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurul Başkanı Mustafa Bağ'ın siyasete soyunmasının ardından, yerine Eczacı Fuat Cömertoğlu geçti.

KIR-ÇED, Cömertoğlu'na emanet...

KIR-ÇED (Kırşehir Kültür Sanat Çevre Koruma ve Tanıtma Derneği) Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurul Başkanı Mustafa Bağ'ın siyasete soyunmasının ardından, yerine Eczacı Fuat Cömertoğlu geçti.

Boşalan KIR-ÇED Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, KIR-ÇED Genel Sekreteri Eczacı Fuat Cömertoğlu, Genel Sekreterliğe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Tanju Sülükçü KIR-ÇED Genel Sekreterliğine getirildi.

KIR-ÇED Yönetim Kurulu Başkanı Cöertoğlu, " KIR-ÇED’in yürütmekte olduğu üç projesi hiçbir aksamaya meydan vermeden sürdürecektir. Kuruluşundan bugüne kadar diyalog içinde sürdürülen çalışma ve projeler ilgili kurumlarla ilintili olarak aynen devam ettirilecektir. Kesinti olması söz konusu olmayacaktır.
Mayıs 2014’te Olağan Genel kurula gidecek olan KIR-ÇED tüzük değişikliliğine gidecek ve yapılanma sürecini bu tarihten itibaren, Vizyon ve Misyonunu değiştirmeden ‘Kırşehir Çevre Ekoloji Eğitim ve Araştırma Derneği’ ismi altında sürdürecektir.
KIR-ÇED Kuruluşunun 10’nuncu “ONUR YILINI” (18 Şubat 2014) halka açık platformlarda ve yeni binasında Kurum, Kuruluş, Üye, Paydaş, Bileşen ve Temsilciliğini üstlendiği üst kuruluşların katılacağı gün için birlikte kutlama hazırlığını sürdürecektir.
KIR-ÇED, STK olarak Yerel, ulusal ve uluslar arası çalışmalarına ara vermeden sürdürecektir. Kuruluşundan bugüne kadar başarılı çalışmalara imza atan KIR-ÇED Başkanı Mustafa Bağ derneğimizin onursal başkanı ve aktif üyesidir. Kendilerine kendi tercihi olan siyasi yaşamlarında başarılar diliyoruz.
KIR-ÇED bu aşamada Hizmet yürüttüğü bürosunu, daha kapasiteli hizmet ve çalışma üretebilmek için değiştirmiştir. Adres ve iletişim bilgileri aşağıya çıkartılmıştır.
KIR-ÇED Yönetimi iletişim bilgileri aşağıya çıkartılmış olup, Ayrıca yapılan bu değişiklik ilgili kurum ve resmi birimlere, Paydaş, Bileşen, temsilcilik ve üyelik yapılan tüm kurumlara birer yazıyla bildirilecektir " dedi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Süleyman Demir - 5 yıl önce
başkan mustafa bağ kırşehir'e çok güzel hizmetler etti. bunu asla inkar edemezler. kırşehir'de doğaya katkısı çok fazla. bir sürü genç öğrenciyi yurt dışına gönderdi. memeleketi tanıtmak için çok çalıştı.
siyasete girmesi bence çok iyi olmuş. bu şehrin düzgün dürüst adamlara ihtiyacı var. çalanın çırpanın yanında olmak yerine düzgün ve dürüst bir kişiye destek vermek daha iyi.
yolun açık olsun başkan. yurt dışından kırşehiri tanıtmak için birsürü adam getirdi.
Avatar
murat aktaş - 5 yıl önce
oylarımız kırçedin eski başkanı mustafa bağa ve demokrat partiye.