banner245

Taşçı, MHP İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

Sendika Yöneticisi ve genç yaşta siyasete soyunan Asım Taşçı, MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

Taşçı, MHP İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

Taşçı, MHP İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

KENDİMİ SORUMLU HİSSEDİYORUM

Sendika Yöneticisi ve genç yaşta siyasete soyunan Asım Taşçı, MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

Bir insanın durup dururken siyasete giremeyeceğini ifade eden Taşçı,  “Şayet bir insan böylesine bir karar almışsa, bu kararının çeşitli nedenleri vardır.  Kırşehir'de var olan MHP teşkilatı maalesef hak ettiği yeri bulamadı. Birileri buna bir mana bulsa da ben buna bir anlam veremedim. Bu kadar potansiyele sahip bir yerde nasıl olur da iş oya ve sandığa geldiğinde insanlar değişir? Ben partimin, Kırşehir'de pasif kalması nedeniyle, kendimi suçlu ve sorumlu hissediyorum. Maalesef Kırşehir teşkilatı bizim beklediğimiz, bizim özlediğimiz, derleyip, toparlayıcı bir siyasi yelpaze çizemedi. MHP Kırşehir'de teşkilatı, her ne kadar da bizlerin istediği ölçüde siyasi bir vizyon çizememiş olsa da partimizi bu günlere taşıyan eski tüm  başkanlarıma ve değerli yöneticilerine yine de emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum " dedi. 

 ÜÇ TİP SİYASETÇİ VARDIR

Siyasete girmenin çeşitli nedenleri olduğunu ifade eden Asım TAŞÇI, üç tip insanın siyaseti seçebileceği yorumunda bulunarak, “Siyaseti seçen üç tip insan vardır: Komisyoncu siyasetçi, vizyoncu siyasetçi ve misyoncu siyasetçi. Komisyoncu siyasetçi, yapmış olduğu siyaseti komisyon için gerçekleştirir. Bu tip siyasetçinin hiçbir misyonu yoktur. İkinci grubu vizyon siyasetçiler oluşturur. Bunlar da siyaseti tribünlere oynayarak yaparlar. Siyasetin havası için meydanlarda olmayı tercih edenlerin oluşturmuş olduğu gruptur. Bir de misyon siyasetçiler vardır ki bunlar da, üstlenmiş oldukları görevi, layıkıyla yerine getirmenin manevi hazzını benliklerinde his ederek uğraş ve çabası içerinde olanlardır” dedi. 
 
HERKESE GİDECEĞİZ


MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı görevini üstlendiği takdirde partisinin, kendisine yükleyeceği misyonu en güzel şekilde temsil edeceğini, partisini temsil etme noktasında her zorluğu göğüslemeye hazır olduğunu ifade eden TAŞÇI, “Bugüne kadar gidilmeyen ve varlığından haberdar olunmayan birçok camia mensubumuz vardır.  İlçe başkanlığına geldiğim takdirde, en ücra köşede bulunan her insanımızı ve her ülküdaşımızı ziyaret ederek, onları partimizin çatısı altında toplamanın gayreti içerisinde olacağım” dedi.
 
GELECEK DAHA GÜZEL OLACAK


Geçmiş dönemlerde MHP Kırşehir Merkez İlçe Teşkilatında görev alan tüm partililere hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Taşçı, “Bugüne kadar Kırşehir teşkilatımız bünyesinde hizmetlerde bulunan  Milliyetçi Hareket Partisi misyonunu yıllarca taşımış olan Abilerimin ve yönetici  kardeşlerimin şahsında bütün Milliyetçi Hareket Partisi camiasına, hizmetleri nedeni ile şükranlarımı sunuyorum.  Kırşehir'imiz  için gelecek günlerin daha güzel olacağına inanıyorum” dedi.
 
Merkez İlçe Başkan adayı Asım Taşçı, uzun uzun yapılan istişareler sonucunda aday olmaya karar verdiğini açıkladı. Yönetim kurulunda ki arkadaşlarını ile Milliyetçi hareket partisini daha ileriye taşımak olduğunu kaydeden Taşçı "Uzun süre yaptığımız istişareler sonucunda güçlü bir yönetimle  Merkez ilçe başkanlığına aday olmaya karar verdik. Böyle bir ortamda her Ülkücü gibi bende ülkem ve ülküm uğrana her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu ifade etmek üzere Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Merkez ilçe başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum. Adaylığım duyulduğu andan itibaren çok sayıda destek aldım. Bu yolda bana güvenen partililerimize ve gönüldaşlarıma güvenlerinden dolayı teşekkür ederim. Kırşehirimiz'de başlayarak 'Lider Ülke Türkiye' hedefine yürümeye kararlı olan tüm dava arkadaşlarımızı bizzat varlıklı, fikirleri ve duaları ile hareketimize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Kazananı, kaybedeni bulunmayan bu bayrak yarışında, daha iyi, daha güzel olma konusunda yarıştığımız hala Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanlığını yürüten Mevçut İlçe Başkanımız ve kıymetli çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Kongrenin ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

ASIM TAŞÇI  KİMDİR:

Asım Taşçı  kendini şöyle tanıttı: “Ahi Evran  Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisini’nin bitirdi 
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesine devam etmektedir.

Bağımsız Gıda ve Şeker İşçileri Sendikasının Kurucu Yöneticiliğini yaptı , Kamuda Çalışan İşçi Memur Taşeron İşçleri ve Emeklileri Yardımlaşma Dayanışma Derneğinin Genel Başkan yardımcılığı görevi. Akabinde Kırşehir Ülkücü İşçiler Derneği İl başkan yardımcılığı yine devamında yerel iş sendikasında Kırşehir İl başkanlığı görevlerinde bulundum ve yapmaktayım 
yıllardır bu camianın içinde edindiğim tecrübe ile birlikte karşınıza çıktım. Daima ben değil biz diyerek, ortak aklı tesis ederek çalışacak, yönetim anlayışımızı bu şekilde uygulayarak Kırşehir'de inşallah çok başarılı olacağız."

Merkez İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Asım Taşçı  konuşmasında, ülkenin içerisinde bulunduğu bu kötü günleri atlatabilmenin tek yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade ederek, “Karşılıklı anlayışa, sevgiye, saygıya üst akılda değil ortak akılda buluşmaya ihtiyacımız var. Çağımızın hastalığı olan BEN duygusudur. Bunun ilacı ise, BİZ duygusudur. Ama, biz diyebileninde bunu gerçekte içselleştirilmiş, özümsemiş olması gerekiyor. Partimizin diğer partilerden çok daha fazla çalışmaya ihtiyacı vardır. Bu çalışmalar masada değil, sahada yapılması gerekmektedir” dedi.  
Ekibi ile birlikte  var olan sorunların üstesinden geleceklerine inançlarının tam olduğunu kaydeden Asım TAŞÇI,  MHP Merkez İlçe başkanlığına adaylığını açıklayarak kendisine destek olanlara da teşekkür etti.
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.