İngilizin bir bebeği, Müslümanların katledilen bebekleri!


Zafer Çam

Zafer Çam

Okunma 26 Temmuz 2013, 14:31

Günlerdir kamuoyun da beklenen İngiliz bebeği geldi.

Nihayet dünyaya gözlerini açtı, İngiliz çocuk dünya gündeminin ilk sırasını aldı.

Çok önemli sanki bir İngiliz dünya ya gelse ne olur, gelmese daha iyi olur.

Dünyaya gelen İngiliz büyüdüğünde ne olur kral olur zalim,   katliamcı, sömürücü, acımasız firavun olur.

Mazlumların kanında hayat bulur. 

Sömürdükçe güçlenir, semizlenir ve yeryüzünün zalimi olur.
Bir zalim dünya ya geliyor bizim medya haber veriyor.

Zulmün temsilcisi doğuyor, dünya selama duruyor.

Ne garip bir Milet olduk.
Neye sevineceğimizi, neye ağlayacağımızı, unutur olduk.

Batının boyasıyla boyanır olduk.
Yönümüz batı, kıblemiz Amerika, ticaretimiz İsrail oldu.

Böyle olunca da İngiliz’in çocuğu bizim medyada doğdu.

Dünya da Müslüman çocuklar katledilirken biz neyle uğraşıyoruz.

Allah aşkına şöyle bir bakalım etrafımıza Müslüman çocukları kimler katlediyor emperyalist sömürgeci güçler.

Bu çocukların tek suçları ne biliyor musunuz, Müslüman coğrafyada dünya ya gelmeleri ve Müslüman aileden olmaları.

Bunun için kanları emiliyor, bunun için sömürülüyor, bunun için mülteci yapıyorlar, esir kaplarına kapatıyorlar, ceza evlerine dolduruyorlar.
Tek suçları Müslüman olmaları.

Müslüman ülke Afganistan da 35 beş yıldır emperyalist sömürgeci güçler tarafında bombalar altında Müslüman çocuklar katlediliyor, yok ediliyor, hiç gündemimizde olmuyor, İngiliz’in nem neyi oluyor ülkenin gündemi.

Irak ta yayılmacı, kan emici, Amerika sömürü güçleri, yıllardır Müslüman çocukları katlediyor, tecavüz ediyor, organ mafyalığı yapıyor, kimsenin gündeminde değil.

Orta doğunun şımarık çocuğu Siyonist İsrail, yerleştiği günden beri Filistin de, Gazve’de Kudüs’te babasının, annesinin gözlerinin önünde acımadan çocuklara silah sıkıyor, çocuk demeden zindanlara atıyor, yıllardır çocukları kendi topraklarında köle hayatı yaşatıyor, biz kimin çocuğuna seviniyoruz.
Doğu Türkistan da, zalim Çin zulmü altında çocuklar eziliyor, eğitim halkları, dil hakları, Müslüman kimlikleri ellerinde alınıyor bizler nem kimin çocuğu oldu diye yazıyoruz.

Hindistan da Hindular tarafında Müslüman çocukların kanları akıtılıyor,  feryatları göklere ulaşmış, biz kimin çocuğunun peşindeyiz.
Belki adını bile yeni duyduğumuz Myanmar'da Arak an’lı Asyalı Müslümanlar vatanlarında yurtlarında sürgün hayatına mahkûm edilmiş çocuklar işkence altında ölürken biz nem kimin çocuğunu konuşuyoruz. 

Sudanda, Somali de, Çeçenistan da, Türkî ülkeler de daha birçok dünya ülkelerinde çocuklar zülüm altında yaşam savaşı verirken açlıkla, sefaletle, kıtlıkla ölürken biz kimin çocuğunu anlatıyoruz.

Yanı başımızda kapı eşik komşumuz Suriye'deki 3 yıllık katliamda vahşice katledilen “4 bin 355 çocuk” ise gündeme bile getirilmiyor.
“Humus 858, başkent Şam'ın banliyöleri 809 ve Halep 759 ile en fazla çocuk ölümünün yaşandığı yerler olarak gösterildi.

İstatistikler, çocukların bin 913'ünün bombardımanda, 619'unun uçak saldırısında, 571'inin kurşunlanarak, 245'inin ise keskin nişancı ateşiyle hayatını kaybettiğini ortaya koydu.

Öldürülen çocukların 3 bin 51'i erkek, bin 304'ü kızlardan oluşuyor. Uçak ve füze saldırısında, bombardımanda, silahlı saldırıda, keskin nişancı ateşinde, işkence ve diğer sebeplerle öldürülen çocukların sayısı 4 bini aşarken Ağustos 2012, 536 çocuk ölümüyle 1 ayda en fazla çocuk ölümünün yaşandığı ay oldu.

0–16 yaş arasının değerlendirmeye alındığı sürüyeli Müslümanların verilerine göre, 10 yaşın altında hayatını kaybeden çocuk sayısı 3 bin 199 olarak kaydedildi.

Bu rakamlar 2013 yılının Ocak verilerine ait. Şu anda bu sayıdan daha fazla çocuk ölümü gerçekleşirken, bu çocukların dünya medyası tarafından hiç gündem bile oluşturmuyor.”
Maalesef Müslüman çocukların katledilmesi İngiltere kraliyet ailesinin yeni doğan bebeğinin yanında hiçbir değeri gözükmüyor.

Bu öldürülen çocuklar bizim kardeşlerimizin çocukları, bu katledilen çocuklar, Müslüman ailenin çocukları, neden bu kadar duyarsız bir toplum olduk.
Bunların acıları bizim acımız değil mi hani Müslümanlar kardeşti.

Biz katledilen Müslüman çocukları gündeme almıyoruz, medyamızda yayınlamıyoruz.

Yayınlarsak batılı amcalarımız ne der, kıblemiz Amerika nasıl düşünür, Siyonist İsrail hakkımızda ne söyler değil mi?

Gelin korkulacak olan Allah’tan korkalım, gerisi angarya.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ramazan kılıç - 8 yıl önce
müslümların bir araya gelmesi mümkün değil kaç tarikat var? kaç mezhep var? bunların dünyaya bakışı farklı.. bu böyle olduğu sürece ingilizlerin müslümanları sömürmesi normal bir olay..müslüman ölse o sünni veya şii diye ayrım yapılır.başkakan bile hayatda 52 sünni vatandaşımız öldü dedi.. sonuç olarak müslümanların birarada olma olasılığı sıfır.. olmaz böyle bir şey.. çevrenize bakın komşusu aç yatarken kaç tok insan var?
Avatar
SALİH ŞİMŞEK - 8 yıl önce
zafer bey eli̇ne gönlüne sağlik kilitlenmiş vicdanlarin dile getiremediklerini̇ yazmişsiniz.