Kırşehir’in Oğuz’u MHP’ye güç verdi

MHP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Oğuz Sulusaray, hafta sonu Kırşehir’de gövde gösterisi yaparak MHP’ye güç verdi.

Kırşehir’in Oğuz’u MHP’ye güç verdi
ALPASLAN DEMİRBAŞ
ALPASLAN DEMİRBAŞ
17 Mart 2015 Salı 12:20

Kırşehir’in Oğuz’u MHP’ye güç verdiMHP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Oğuz Sulusaray, hafta sonu Kırşehir’de gövde gösterisi yaparak MHP’ye güç verdi. 

MHP’li Sulusaray, 7 Haziran seçimleri öncesinde Kırşehir’de aday adayı tanıtımını gerçekleştirdi. Yüzlerce araçlık konvoyla Kırşehir’e giren ve kent merkezinde gövde gösterisi yapan Sulusaray, vatandaşların ve partililerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Sulusaray, MHP İl Başkanı Arif Ekici ile birlikte aday tanıtımının yapılacağı salona geçti. Burada partililere ve hemşerilerine seslenen Sulusaray, “ Hoş geldiniz sefalar getirdiniz, şerefler verdiniz. Değerli dava arkadaşlarım, bizleri bu kutlu çatı altında buluşturan ve ülkücülük ile şereflendiren, Cenabı Hakka hamdüsenalar olsun. 
07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde milletvekili adayı olmak adına, açıklamamı yapmak üzere huzurlarınızdayım.
İştirakleriniz ve şereflendirdiğiniz için şükranlarımı sunuyorum.
Değerli dava arkadaşlarım başkanlık ve federatif sistemi getirmek isteyen AKP zihniyetinin ülkemize ne denli zararlar verdiği malumunuzdur.
36 Etnik unsur söylemi ile devletimizi bölmeye çalışan, kardeşlik hukukunu hiçe sayan, 1000 yıllık kutlu birlikteliğimizi bozmayı hedefleyen, 17-25 ARALIK hırsızlarına en iyi cevabı halkımız, 07 Haziran 2015 günü sandıkta verecektir. Türk milletinin hırsızlardan, yolsuzlardan din sömürücülerinden kurtuluş seçimi olacaktır. Zira bu seçim siyasi bir seçim değil imanı bir seçim olacaktır.
İktidara gelen her parti milletimizin yüzünü kıbleye çevirirken AKP hükümeti kendi çıkarları için kıbleyi kendilerine doğru çevirmiştir.
Hayat idamelerini ve saltanat sevdalarını Türk milletinin sırtından sağlayıp milletin istiklali pahasına kendi istikbalini düşünenlere bu yüce millet 7 Haziranda gereken cevabı verecektir.
İktidarın sorumsuz sorumlularının 13 yıllık hükümetleri döneminde ileri demokrasi diye diye ilerleyebildikleri son nokta silahların gölgesinde yapılacak olan bir seçimdir. Ne acıdır ki bu gerçeği, silah bıraktılar söylemi ile gizlemek, milleti aldatmaktan başka bir şey değildir. Biliyoruz ki ne silah bırakan vardır ne de barış isteyen. Bu nedenle İnsanlarımıza AKP’nin gerçek yüzünü anlatıp AKP’yi demokratik yollarla sandığa gömmek zorundayız.
Milliyetçi Ülkücü Hareketin her türlü şaibeden uzak, vatanseverliğinden hiç kimsenin şüphe duymadığı, dürüst ve namuslu lideri kolları sıvamış ve ülkeyi yönetmeye talip olmuştur. Bu minvalde siyasi partilerin nihai aday listeleri açıklandıktan sonra, yani 8 Nisan sabahı tüm ülkücüler tek bilek tek yürek olup, Bozkırın bükülmez bileğini Kırşehir’den gösterecektir.
 
Değerli dava arkadaşlarım, bizim mücadelemiz yiğitçe olur, bozkurt töresince olur duruşumuzdan ve tavrımızdan asla taviz vermeyiz. Bugüne kadar almış olduğumuz teşkilat terbiyesi bize töreye uymayı emreder. Neticede kazanan ülkücü hareket ve kardeşlik ruhu olacağından kimse bizden bunun aksi yönde hareket etmemizi beklemesin. Kimse bizi kısır çekişmelerin içine çekmeye çalışmasın.
Değerli dava arkadaşlarım. Biz Kırşehir’in nasıl şaha kalkacağı hususunda Kırşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi zaferinin nasıl tesis edileceği hususunda çalışmalarımızı tamamladık ve sahaya iniyoruz. AKP’nin elinde paçavraya dönüştürülmek istenen Türk devletinin izzetini Ülkücüler koruyacaktır.

Son ve ebedi vatanımızı bölmeye çalışanlar, hainlik politikalarını geliştirenler, pkk ve bebek katiline meşruluk kazandıranlar. Ülkücü hareketin neferleri olarak, bu ülkeyi size böldürtmeyeceğiz. Kardeşlik hukukumuzu bozmanıza, devletimizi ve milletimizi hainlik politikası ile uçuruma sürüklemenize asla ve asla izin vermeyeceğiz.

Bu çetin ve zorlu yolda, devletime, milletime ve sizlere hizmet etmek amacı ile, bereketli Hilalin güneşi aziz Kırşehir’imizden, aday adaylığımı ilan ederek yola çıkıyorum. Ekiplerimiz hazır, her konuda hazırlığımız tamdır. Sayın genel başkanımızın önderlik ettiği bu mübarek seferde, daha önceden de yanında olduğum gibi, bir nefer olarak azimle ve hevesle çalışacağıma sizlerin önünde namusum ve şerefimi üzerine söz veriyorum.
Türk İslam Ülkücüleri, Kırşehir ve memleket sevdalıları inanın ve iman edin. 
Biz Albayrak ve bu Mukaddes vatan üzerinde oynanan oyunları, senaryoları boşa çıkaracak kabiliyete ve yetiye sahibiz. Bunu hep beraber yapacağız, sizlerle başaracağız.
Bölen değil, birleştiren olacağız.
Yıkan değil yapan olacağız.
Alan değil veren olacağız.
Çarpışan değil bütünleştiren olacağız.
Cenab-ı Hakkın izni ile iktidar ateşini Kırşehir’den yakıp ülkemize yayacağız.
Değerli dava arkadaşlarım, Âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimizin “birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır” sözünü kendimize ilke edindik. Kırşehir’imizin en iyi şekilde temsili için gece gündüz demeden, yılmadan yorulmadan, darılmadan, küsmeden, can siperane çalışacağız. Kıymetli hemşerilerimin teveccühü ile bu yolda kol kola olacağız. 


Teşkilatlarımdan ve bulunduğum görevlerden bu güne kadar kazanmış olduğum tecrübe ve bilgi birikimlerimle huzurlarınızdayım. Ülkücü tavrı ve duruşu rehber alarak karşınızdayım. Önce âlemlerin Rabbi olan Allah’ın nasibi sonra sizlerin ve Kırşehirli kardeşlerimin desteği ile şehrimizi Parlamento’da temsil etmek istiyorum. Bu vesileyle Memleketimizi yanık sesiyle temsil eden, Bozkırımızın tezenesi Merhum üstat Neşet ERTAŞ’ı rahmetle anarak onun bir dörtlüğü ile sözlerime son veriyorum,
Değerli hemşerilerim gönülden destek ve dualarınızı bekliyor sizleri yüce Allaha emanet ediyorum. Milliyetçi Hareketin iktidar yolu hayırlı uğurlu olsun. 
Sağ olun var olun.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE… “ dedi. 
Sulusaray, tanıtım sonrasından Kırşehir’den ayrıldı.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.