Güreş müsabakaları Kırşehir'de yapıldı

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünce, 25-28 nisan tarihleri arasında grekoromen ve serbest güreş Türkiye birinciliği müsabakaları Aşıkpaşa Salonunda gerçekleşti.

Güreş müsabakaları Kırşehir'de yapıldı

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünce, 25-28 nisan tarihleri arasında grekoromen ve serbest güreş Türkiye birinciliği müsabakaları Aşıkpaşa Salonunda gerçekleşti.

13- 14 yaş serbest ve grekoromen Türkiye birinciliği müsabakalarına prof dr. Erol Güngör Ortaokulu öğrencisi Ramazan Özdemir, Sinop grup birincisi olarak ilimizi müsabakalarda grekoromen stilde 85 kg da temsil etti. Adana, Afyon, Artvin, Kırklareli ve Sinop illerinde yapılan grup yarışmalarında 1,2,3,3, sporcu örenciler, sıkletlerinde kendi illerini temsil ettiler.

Müsabakalara 83 ilden 400 sporcu ve 150 idareci ile antrenör katıldı.

GREKO-ROMEN STİLİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR ; (TÜRKİYE DERECELERİ)

29-32 KG

1-NUMAN PEKİNCE / BATMAN
2-MUSTAFA SEFA YILDIRIM / İSTANBUL
3-SEMİH TURAL TOKAT

35 KG

1-KEREM KAMAL / MANİSA
2-BEDİRHAN TANTAN / SAKARYA
3-FURKAN TOPRAK / MANİSA

38 KG

1-A.FETULLAH KARABULUT / KAYSERİ
2-YAHYA AKKAYA / ÇORUM
3-CEMAL MULU

42 KG

1-MEHMET DERE / OSMANİYE
2-SONER ÇİÇEK / MANİSA
3-ÖZTÜRK ÖZTÜRK / ORDU

47 KG

1-VELİ YILMAZ / GAZİANTEP
2-DOĞAN KAYA / GAZİANTEP
3-YILDIRIM KILIÇKAYA / KAYSERİ

53 KG

1-EMRE KACAN / BURSA
2-BERKAY BEKDES / BURSA
3-ALİ HUNÇ / OSMANİYE

59 KG

1-İBRAHİM ÖZTÜRK / MANİSA
2-M.EMİN YAĞAR / ERZURUM
3-BERKAN DİNÇER / AKSARAY

66 KG

1-HAKAN DANIŞ / ANKARA
2-H.ABDULLAH DİLEK / BURDUR
3-KÜRŞAT KAAN MERT / ANTALYA

73 KG

1-YASİN DOĞUKAN TURAN / OSMANİYE
2-SELÇUK BABACAN / YOZGAT
3-SAMET HUR / İSTANBUL

73-85 KG

1-AHMET BURAK ŞAHİN / OSMANİYE
2-İSMAİL DURHAN / İSTANBUL
3-HASAN TAHSİN ÖZDEN / KONYA

SERBEST STİLDE DERECEYE GİREN SPORCULAR ; (TÜRKİYE DERECELERİ)
29-32 KG

1-DOĞAN KARA / BATMAN
2-R.ALİ UCUN / ERZURUM
3-FURKAN ÇAY / İSTANBUL

35 KG

1-AHMET SÖNMEZ / BURSA
2-ALİ UZUN / İSTANBUL
3-SEFA AYVAZ / MANİSA

38 KG

1-ŞEREF CAN KARANİ / ADANA
2-EBGİN ÇETİN / ÇORUM
3-M.BATUHAN POLAT / İSTANBUL

42- KG

1-OGÜN ERDOL / KOCAELİ
2-BUMİN HAN ÖZKAN / MERSİN
3-SERHAT ÖZTEMEL / ÇORUM

47 KG

1-MÜCAHİT DAĞLI / İSTANBUL
2-ŞAFAK KALFA / İSTANBUL
3-GÖRKEM KANTARCI / ANKARA

53 KG

1-BULUTHAN ÖKSÜZ / ADANA
2-MEHMET ALGAN / İSTANBUL
3-AHMET BATUHAN KIS / ANKARA

59 KG

1-DENİZ MERT / ERZURUM
2-KADİR KORK / ANTALYA
3-CAFER YAHŞİ / BURSA

66 KG

1-A.YÜCEL UNAL / ANKARA
2-A.BURAK SABUNCU / KOCAELİ
3-VEYSEL ÇOLAK / EDİRNE

73 KG

1-MURATCAN SOLMAZ / ANKARA
2-ÜNAL KARABACAK / ANTALYA
3-ALİ YILDIRIM / ANKARA

73-85 KG

1-GÜVEN KALKAN / K.MARAŞ
2-ENGİN ÇAĞLA / BURSA
3-EYÜP KAAN TIĞTEKİN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.