Güreşçilerimiz minderin hakkını verdi

Güreş İl Temsilciliği Greko-Romen ve Serbest Sitilde 24 Şubat 2013 tarihinde Minik, Yıldız ve Genç kategorilerinde İl Müsabakaları Kırşehir Spor Salonunda yapıldı.

Güreşçilerimiz minderin hakkını verdi

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Güreş İl Temsilciliği Greko-Romen ve Serbest Sitilde 24 Şubat 2013 tarihinde Minik, Yıldız ve Genç kategorilerinde İl Müsabakaları Kırşehir Spor Salonunda yapıldı.

Müsabakalara ferdi katılan kulüpler: Gençlik Spor, Evran Spor,Akademi Spor,Duru Spor,Kızılırmak Spor,Mustafa Bozkurt Yeşilyurt Spor ve Değirmenkaşı Sporcuları ferdi yarıştı.

Dereceye giren sporcuların isimleri:

1998-1999-2000 Doğumlu Büyük Minikler Greko-Romen

(35 kg) 1. Ali Rıza UÇAR - Gençlik Spor Kulübü
(38 kg) 1. Barış KIZILIRMAK - Gençlik Spor Kulübü
(38 kg) 2. Yakup ARISOY - Gençlik Spor Kulübü
(42 kg) 1. M.Emir KARA - Evran Spor Kulübü
(42 kg) 2. Ayberk S. KANTAR - Gençlik Spor Kulübü
(47 kg) 1. Alper Tuğ AKKUŞ - Atak Spor Kulübü
(47 kg) 2. Mustafa AKBULUT - Gençlik Spor Kulübü
(53 kg) 1. Mesut DEMİRBİLEK - Gençlik Spor Kulübü
(53 kg) 2. Yasin ÖNERLİ - Gençlik Spor Kulübü
(59 kg) 1. Ali TİFTİK - Gençlik Spor Kulübü
(59 kg) 2. Kaan KIZILDAĞ - Gençlik Spor Kulübü
(66 kg) 1. Yiğit YAŞAR - Değirmenkaşı Spor Kulübü
(66 kg) 2. Emin Arif EKİN - Gençlik Spor Kulübü
(73 kg) 1. Ramazan AKKUŞ - Gençlik Spor Kulübü
(73 kg) 2. A.Kadir DEMİRBİLEK - Atak Spor Kulübü
(73-88 kg) 1. Yıldıray BARLAS - Gençlik Spor Kulübü
(73-88 kg) 2. Adem Kaan Şahin - Gençlik Spor Kulübü

1998-1999-2000 Doğumlu Minikler Serbest Sitilde

(35 kg) 1. Ali Rıza UÇAR - Gençlik Spor Kulübü
(38 kg) 1. Yakup ARISOY - Gençlik Spor Kulübü
(42 kg) 1. Ayberk S. KATAR -
(47 kg) 1. Mustafa AKBULUT - Gençlik Spor Kulübü
(47 kg) 2. Doğukan TAŞDEMİR - Gençlik Spor Kulübü
(53 kg) 1. Bilal Atam KOÇYİĞİT - Gençlik Spor Kulübü
(53 kg) 2. Yasin ÖNERLİ - Gençlik Spor Kulübü
(59 kg) 1. Kağan KIZILDAĞ - Gençlik Spor Kulübü
(59 kg) 2. Sefa AKKUŞ - Gençlik Spor Kulübü
(66 kg) 1. Emin Arif EKİN - Gençlik Spor Kulübü
(66 kg) 2. Alican KARADAĞ - Gençlik Spor Kulübü
(73 kg) 1. Kadir DEMİRBİLEK - Atak Spor Kulübü
(73 kg) 2. Batuhan PARLAK - Gençlik Spor Kulübü
(73-85 kg) 1. Ramazan ÖZDEMİR - Gençlik Spor Kulübü
(73-85 kg) 2. Adem Kağan ŞAHİN - Gençlik Spor Kulübü
1996-1997-1998 Doğumlu Yıldızlar Serbest
(46 kg) 1. Barış GÖKÇAY - Gençlik Spor Kulübü
(46 kg) 2. Hasan BAYINDIR - Gençlik Spor Kulübü
(54 kg) 1. Okan GENÇEL - Gençlik Spor Kulübü
(69 kg) 1. Koray Yılmaz - Gençlik Spor Kulübü
(85-100 kg) 1. Emre AŞÇI - Yeşilyurt Spor Kulübü
(85-100 kg) 2. Erkut Cihan ALPEREN - Anadolu Spor Kulübü

1995-1996-1997 Doğumlu Gençler Serbest

(60 kg) 1. M.Emin Selim CENGİZ - Akademi Spor Kulübü
(60 kg) 2. Metehan YILDIZ - Kızılırmak Spor Kulübü
(74 kg) 1. Okan Doğan - Gençlik Spor Kulübü
(84 kg) 1. Çağlar YILMAZ - Gençlik Spor Kulübü
(84 kg) 2. Selahattin YILMAZ - Gençlik Spor Kulübü
(96-120 kg) 1. Bilal EROĞLU - Duru Spor Kulübü
(96-100 kg) 2. Fatih BATIBEY - Evran Spor Kulübü

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.