banner245

Ve lig başlıyor... Yeşil-Beyaz için tek yürek olma zamanı...

Yeşil-beyazlılar, 2019-2020 TFF 2.Lig Futbol sezonuna galibiyet hedefiyle başlıyor…

Ve lig başlıyor... Yeşil-Beyaz için tek yürek olma zamanı...

Ve lig başlıyor... Yeşil-Beyaz için tek yürek olma zamanı...

Yeşil-beyazlılar, 2019-2020 TFF 2.Lig Futbol sezonuna galibiyet hedefiyle başlıyor…

ŞAMPİYON SEZONU İSTANBUL'DA AÇIYOR...


ÖNCE Bölgesel Amatör Ligi'nde, ardından da 3.Lig'de peş peşe 2 yıl şampiyon olarak yeşil-beyazlı taraftarlara sevinç gözyaşları döktüren Kırşehir Belediyespor, yıllar sonra 2.Lige merhaba diyor. 
Kırşehir Belediyespor Pazar günü Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda saat 17.00'da Eyüpspor ile karşı karşıya gelecek. Bu önemli maçta ev sahibi ekip seyircisinden yoksun çıkarken, Kırşehirli taraftarlara ise 700 bilet ayrıldı.
Geçtiğimiz yıl 3.Lig’de ilk sezonu Kırşehir Belediyespor, Orduspordeplasmanında açarken, Karadeniz ekibiyle golsüz berabere kalmıştı.
İstanbul ekibi Eyüpspor’un ev sahipliğinde oynanacak karşılaşma, saat 17.00’de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda oynanacak. 
1 GECE MAÇI VAR
Kırmızı grupta ilk haftanın diğer maçlarında Etimesgut Belediyespor-Niğde Belediyespor, Bayburt İl Özel İdarespor-Elazığspor, Vanspor-Bandırmaspor, Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor, Ankara Demirspor-Bodrum Belediyespor, Kastamonuspor-Tuzlaspor, Utaş Uşakspor-Kahramanmaraşspor, Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor karşı karşıya gelecek.
Karşılaşmaların başlama saatleri 16.00, 16.30, 17.00, 18.00 ve 20.00 olarak belirlendi.
Sakaryaspor’un kendi sahasında oynayacağı Ergene Velimeşespor maçı saat 20.00’da başlayacak.
İLK HAFTANIN MAÇ PROGRAMI: Saat 16.00: Bayburt İl Özel İdarespor-Elazığspor (Bayburt Genç Osman), Saat 16.00: Vanspor-Bandırmaspor (Van Atatürk/Seyircisiz), Saat 16.00: Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi), Saat 16.30: Etimesgut Belediyespor-Niğde Belediyespor (Etimesgut Atatürk), Saat 16.30: Ankara Demirspor-Bodrumspor (TCDD), Saat 16.30:Kastamonuspor-Tuzlaspor (Gazi Stadı), Saat 17.00:Eyüpspor-Kırşehir Belediyespor (Kasımpaşa RTE/Seyircisiz), Saat 18.00: Utaş Uşakspor-Kahramanmaraşspor (Uşak 1 Eylül), Saat 20.00: Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Sakarya Atatürk/Seyircisiz).
Öte yandan Kırşehir Belediyespor’undeplasmanda oynayacağı Eyüpspor maçını yönetecek hakem triyosu belli oldu. Merkez Hakem Kurulu (MHK) yapılan açıklamaya göre 1 Eylül 2019 Pazar günü saat 17.00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda oynanacak olan Eyüpspor-Kırşehir Belediyespor maçını Ankara bölgesinden Burak Pakkan yönetecek.
Başkentli hakem Pakkan’ın zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise Düzce bölgesinden Gökhan Coşar ve Ankara bölgesinden Cengizhan Öztürk yapacak.
Eyüpspor-Kırşehir Belediyespor maçının dördüncü hakemliğine ise Karabük bölgesinden Mustafa Hakan Belder atandı.
2.LİG KIRMIZI GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜ…
1.HAFTA: Ankara Demirspor-Bodrum B. B., Bayburt Özel İdare Spor-BirevimElazığspor
Vanspor FK-BandırmasporBaltok, Sakaryaspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, Eyüpspor -Kırşehir B.Spor, Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu FK, Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor A.Ş., Sivas Belediye Spor-Kardemir Karabük, Utaş Uşakspor A.Ş.-Kahramanmaraşspor
2.HAFTA: Ergene Velimeşe Spor-Utaş Uşakspor A.Ş., Niğde Anadolu FK-Vanspor FK, Kırşehir Belediye Spor-Kastamonuspor 1966, Bodrum B. Bodrumspor-Sivas Belediye Spor, Tuzlaspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, BandırmasporBaltok-Eyüpspor, Kardemir Karabükspor-Etimesgut B., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Ankara Demirspor, BirevimElazığspor-Sakaryaspor A.Ş.
3.HAFTA:BirevimElazığspor-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Ergene Velimeşe, Bayburt Özel İdare Spor-Kırşehir B. Spor, Vanspor FK-Kardemir Karabük, Sivas Belediye Spor-Kahramanmaraşspor, Kastamonuspor 1966-Bandırmaspor Baltok, Etimesgut Belediyespor-Bodrum B. Bodrum, Eyüpspor-Niğde Anadolu FK, Sakaryaspor A.Ş.-Utaş Uşakspor A.Ş.
4.HAFTA: Niğde Anadolu F.K-Kastamonuspor 1966, Bodrum B.Bodrumspor-Vanspor FK, Kırşehir Belediye Spor-BirevimElazığspor, Tuzlaspor A.Ş.-Sakaryaspor A.Ş.,BandırmasporBaltok-Bayburt Özel İdare, Kardemir Karabükspor-Eyüpspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Etimesgut B., Ergene Velimeşe Spor-Sivas Belediye Spor, Utaş Uşakspor A.Ş.-Ankara Demirspor.
5.HAFTA:BirevimElazığspor-BandırmasporBaltok, Bayburt Özel İdare Spor-Niğde Anadolu FK, Tuzlaspor A.Ş.-Kırşehir B. Spor, Vanspor FK-Kahramanmaraşspor, Sivas Belediye Spor-Utaş Uşakspor A.Ş.,Sakaryaspor A.Ş.-Ankara Demirspor, Eyüpspor-Bodrum B. Bodrum, Etimesgut Belediyespor-Ergene Velimeşe, Kastamonuspor 1966-Kardemir Karabük.
6.HAFTA: Niğde Anadolu FK-BirevimElazığspor, Kırşehir Belediye Spor-Sakaryaspor A.Ş., Bodrum B.Bodrumspor-Kastamonuspor 1966, BandırmasporBaltok-Tuzlaspor A.Ş., Kahramanmaraşspor A.Ş.-Eyüpspor, Ankara Demirspor-Sivas Belediye Spor, Kardemir Karabükspor-Bayburt Özel İdare, Utaş Uşakspor A.Ş.F-Etimesgut Belediye, Ergene Velimeşe Spor-Vanspor FK.
7.HAFTA:BirevimElazığspor - Kardemir Karabük, Bayburt Özel İdare Spor-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Utaş Uşakspor A.Ş.,Tuzlaspor A.Ş.-Niğde Anadolu FK, Kırşehir Belediye Spor-BandırmasporBaltok, Kastamonuspor 1966-Kahramanmaraşspor, Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor, Eyüpspor-Ergene Velimeşe, Sakaryaspor A.Ş.-Sivas Belediye Spor.
8.HAFTA: Bodrum B. Bodrumspor-BirevimElazığspor, Niğde Anadolu FK-Kırşehir Belediye, Sivas Belediye Spor-Etimesgut Belediye, BandırmasporBaltok-Sakaryaspor A.Ş.,Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Vanspor FK, Ergene Velimeşe Spor-Kastamonuspor 1966, Utaş Uşakspor A.Ş.-Eyüpspor.
9.HAFTA:BirevimElazığspor-Kahramanmaraşspor, BandırmasporBaltok-Niğde Anadolu FK, Bayburt Özel İdare Spor-Ergene Velimeşe, Tuzlaspor A.Ş.-Bodrum B.Bodrum, Vanspor FK-Sivas Belediye Spor, Sakaryaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, Eyüpspor-Ankara Demirspor, Kastamonuspor 1966-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Kardemir Karabük.
10.HAFTA Etimesgut Belediyespor-Vanspor FK, Sivas Belediye Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor A.Ş., Bodrum B.  Bodrumspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş., Ankara Demirspor-Kastamonuspor 1966, Kardemir Karabükspor-BandırmasporBaltok, Utaş Uşakspor A.Ş.-Bayburt Özel İdare, 
Ergene Velimeşe Spor-BirevimElazığspor.
11.HAFTA: BirevimElazığspor-Utaş Uşakspor A.Ş.,Tuzlaspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, BandırmasporBaltok-Bodrum B.Bodrum, Bayburt Özel İdare Spor-Ankara Demirspor, Niğde Anadolu FK-Kardemir Karabük, Kırşehir Belediye Spor-Kahramanmaraşspor, Kastamonuspor 1966-Sivas Belediye Spor, Eyüpspor  - Etimesgut Belediye, Sakaryaspor A.Ş.-Vanspor FK.
12.HAFTA: Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966, Bodrum B.Bodrumspor-Niğde Anadolu FK., Sivas Belediye Spor-Bayburt Özel İdare, Vanspor FK-Eyüpspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-BandırmasporBaltok, Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor A.Ş., Ankara Demirspor-BirevimElazığspor, Ergene Velimeşe Spor-Kırşehir Belediye, Utaş Uşakspor A.Ş.-Tuzlaspor A.Ş.
13.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Bodrum B.Bodrum, BirevimElazığspor-Sivas Belediye Spor, Tuzlaspor A.Ş. Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Etimesgut Belediye, BandırmasporBaltok-Ergene Velimeşe, Niğde Anadolu FK-Kahramanmaraşspor, Kırşehir Belediye Spor-Utaş Uşakspor A.Ş.,Kastamonuspor 1966-Vanspor FK, Sakaryaspor A.Ş.-Eyüpspor.
14.HAFTA:Eyüpspor-Kastamonuspor 1966, Etimesgut Belediyespor-BirevimElazığspor, Bodrum B. Bodrumspor-Sakaryaspor A.Ş., Sivas Belediye Spor-Tuzlaspor A.Ş., Vanspor FK-Bayburt Özel İdare, Ankara Demirspor-Kırşehir Belediye, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Kardemir Karabük, Utaş Uşakspor A.Ş.-BandırmasporBaltok, Ergene Velimeşe Spor-Niğde Anadolu FK.
15.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ergene Velimeşe, BirevimElazığspor-Vanspor FK, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Bodrum B. Bodrum, Tuzlaspor A.Ş.-Etimesgut Belediye, BandırmasporBaltok-Ankara Demirspor, Bayburt Özel İdare Spor-Eyüpspor, Niğde Anadolu FK-Utaş Uşakspor A.Ş., Kırşehir Belediye Spor-Sivas Belediye Spor, Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor A.Ş.
16.HAFTA: Kastamonuspor 196-Bayburt Özel İdare, Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediye, Eyüpspor-BirevimElazığspor, Sakaryaspor A.Ş.-Kahramanmaraşspor, Sivas Belediye Spor-BandırmasporBaltok, Vanspor FK-Tuzlaspor A.Ş.,Ankara Demirspor-Niğde Anadolu FK, Ergene Velimeşe Spor-Bodrum B.Bodrum, Utaş Uşakspor A.Ş.-Kardemir Karabük.
17.HAFTA: Kardemir Karabükspor-Ankara Demirspor, Kahramanmaraşspor A.Ş.-Ergene Velimeşe, BirevimElazığspor-Kastamonuspor 1966, Tuzlaspor A.Ş.-Eyüpspor, Bayburt Özel İdare Spor-Sakaryaspor A.Ş.,BandırmasporBaltok-Etimesgut Belediye, Niğde Anadolu FK-Sivas Belediye Spor, Kırşehir Belediye Spor-Vanspor FK, Bodrum B. Bodrumspor-Utaş Uşakspor A.Ş.
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.