banner245

Bahçeci: Her eserin altında halkımızın imzası var

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , "Kırşehir’imizin her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin fikir kaynağı ve çıkış noktası da halkımızın imzası var" dedi.

Bahçeci: Her eserin altında halkımızın imzası var

Bahçeci: Her eserin altında halkımızın imzası var

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , "Kırşehir’imizin her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin fikir kaynağı ve çıkış noktası da halkımızın imzası var" dedi.

Başkan Bahçeci, "Kırşehir’imizin asıl sahibi vatandaşlarımızın talepleri görüşleri bizler için çok önemlidir. Vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını bir bir dinleyerek birlikte çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz. Bu hizmet yükünü büyük bir heyecanla yüklendiğimizde belirlediğimiz çizgimizden hiç şaşmadık. Bizler halkından soyutlanmış başına buyruk, programsız ve düzensiz çalışma şekline karşıyız. Her konuda vatandaşlarımız ile birlikte istişareler, görüşmeler, fikir alış verişleri ve ortak akıl çerçevesinde hareket ederek herkes tarafından benimsenen kabul gören hizmetleri ortaya koyuyoruz. Başarının sırrının gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kırşehir’imizin 14 Mahallesinde yaşayan herkes ile bir aile gibi olduk 

 Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar halkımız ile bağını hiçbir zaman koparmadık. Kırşehir’imizin14 mahallesinde yaşayan yediden yetmişe kadın erkek herkes ile bir aileymiş gibi olduk. Bu ailenin tüm fertlerinin en iyi şartlarda hayatını sürdürmesi için mesai kavramı gözetmeksizin çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Rabb'im bizleri utandırmasın. Birlik beraberlik içerisinde nice güzel hizmetleri, projeleri vatandaşlarımız ile birlikte hayata geçirip yine birlikte açılışlarını yapıp kullanmayı nasip etsin. 

Başarımız, toplumla birlikte hareket etmemizden kaynaklanıyor

Biz belediyeciliği sadece altyapı, üstyapı, yeşil alan olarak algılamıyoruz, şehri bir bütün olarak algılıyoruz. Şehrin yaşamı, ekonomisi, eğitimi, kültürel faaliyetleri, tarihi dokusu, sporu vb. her şeyi bir bütün halinde değerlendiriyoruz. Şehrin eksiği ne ise onu yapıyoruz. Bir belediye başkanının yılmadan o şehir için çalışması, projeler yapması ve ekibiyle beraber o projelerin başında olması gerekir. Biz de bu felsefe ile çalışıyoruz. Bugüne kadar pek çok şeyi başardık, eksik yönlerimizi de tamamlama faaliyetleri içerisindeyiz. Başarımız, toplumla birlikte hareket etmemizden kaynaklanıyor. Halk da bunu hissediyor. Biz “birlikte başarıyoruz” diyoruz ama hakikaten birlikte başarıyoruz. Onların onayı olmazsa bir yerde tıkanırsınız. Biz halkımızın onayıyla birlikte bu şehri geleceğe taşıyoruz.  9,5 yılı aşkın bir süredir çok tempolu çalışıyoruz. Şehri de bu ruha alıştırdığımız için bu çalışmalarımız şehir tarafından da görülüyor, kabul ediliyor ve onların da desteğini alıyoruz. Güçlü bir altyapı kurmadan geleceğe hazır olamazdık.

Kırşehir’imiz büyüyor ve gelişiyor.Bu büyümeyi sağlam adımlarla gerçekleştirmek için şehrin en öncelikli meselelerinden başladık. Öncelikli konular arasında da altyapı çalışmaları geliyor. Çünkü biz şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz ve güçlü bir altyapı kurmadan geleceğe hazır olamazdık. Alt yapısını tamamını yeniledik. İşte bu yüzden Kırşehir’in 40 yıllık içme suyu sorunu olmayacak.Şehrimizin içme suyu sorununu kökten çözüme kavuşturduk.Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu zor günleri hep birlikte atlatarak tüm cihana bir kez daha gücümüzü göstereceğiz. Rabim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler fırsat vermesin" şeklinde konuştu. 
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.