banner245

Kırşehirliler zirvesinde ne anlatacak?

Kırşehir Milletvekilleri ve Ankara'da bulunan Kırşehirliler Federasyonu ile Vakfı tarafından ortaklaşa düzenlenen Kırşehir, Kırşehirlilerle buluşuyor toplantısında, Rektör Kudret Saylam tarafından hizmetleri anlatılacak.

Kırşehirliler zirvesinde ne anlatacak?

Kırşehir Milletvekilleri ve Ankara'da bulunan Kırşehirliler Federasyonu ile Vakfı tarafından ortaklaşa düzenlenen Kırşehir, Kırşehirlilerle buluşuyor toplantısında, Rektör Kudret Saylam tarafından hizmetleri anlatılacak.

Milletvekili Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan ile Kırşehirliler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı'nın ortaklaşa organize ettiği 'KIRŞEHİR, KIRŞEHİRLİLERLE BULUŞUYOR ' toplantısında, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Kudret Saylam'ın hangi projelerini anlatacağını çok merak ediyoruz. Toplantıda Belediye, Valilik ve Milletvekilleri tarafından Kırşehir'de yapılan yatırımlarla ilgili sunumlar, davetlilere aktarılacak. Bugün saat 15.00'de Ankara'da gerçekleşmesi planlanan toplantıda. Rektör Kudret Saylam sunum yapacak. Sunumunda neler olacak merak ediyoruz. Acaba bu sunumda göreve gelir gelmez daire başkanlarını görevinden uzaklaştırdığı, temizlik ve güvenlik işçilerini işten attığı, bunları yaptıktan sonra mahkemeleri kaybedip tazminat ödemek zorunda kaldığını, 2 yılda bir tane bina yapamadığını, üniversitenin tabelasını dahi yazdıramadığını, öğrencilerin parası üzerinden bankalardan kendine makam aracı aldığını, üniversitemizden birçok kaliteli hocanın başkaca illere gittiğini, üniversiteye Samsun'dan hocaları getirtip, Kırşehir'e yıllarca hizmet vermiş hocaların gitmesine engel olmadığını, Genel Sekreter Ercan Soydan'ın hakaret ve küfür etmelerinden dolayı mahkemede yargılandığını, rektörlük konutuna 200 bin liraya yakın harcama yapıp Kayseri'den yeni eşyalarla döşettiğini, Kırşehir'de stk'larla doğru düzgün diyalog kurmayıp, yine doğru düzgün projelere imza atamadığını, kendi personellerine hakaret ettiğini, görevden uzaklaştırdığını, öğrencileri perişan ettiğini, hocalara ve öğrencilere randevu vermediğini, fakülteleri alakası olmadığı halde ziraatçı dekanlarla yönetmeye kalktığını, karpuz-kavun yetiştirdiğini, bıldırcın yetiştirdiğini, şenliklerde üniversitenin kendi ses ve sahnesi dururken milyarlarca lira ses ve sahne parası ödediğini, yeni makamlar türettiğini ve koordinatörlükler ürettiğini, kişiye özel makamlar hazırlatıldığını, ihalesiz yani doğrudan temin yoluyla bürotime firmasından milyarlarca (binlerce) liraya mobilyalar aldığını, öğrencilerden toplanan kayıt paraları ile kendi evine başka harcama kalemleri gösterip eşyalar aldığını, hastane döner sermayesinden milyarlarca lira aldığını mı anlatacak!

Rektör Selahattin Salman'ın yaptığı binaları, derslikleri ve bu derslikler sayesinde artan öğrenci sayısı ile mi övünecek merak ediyoruz. 2 yılda öğrenci sayısını artırdık söylemiyle, Salman Hoca'nın emeklerinin üzerine mi oturacak merak ediyoruz.

Kudret Hoca bunları anlatırken acaba Kırşehir'in Milletvekilleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Esnaf Odası Başkanı ve diğer STK'lar ile siyasi partilerin temsilcileri ne diyecek bunu da merak ediyoruz.

Birisi de çıkıp ' Hocam, siz ne yapıyorsunuz? Bu yazılanlar çizilenler nedir? Ve yazılanlar çizilenlerle ilgili hiç kimse itiraz etmiyor ve üniversite çevreleri doğru diyor. Bunları açıklayın ' demeyecek mi?

Bu şehrin sahipsizliği nereye kadar sürecek bilmiyoruz ama biz bunların soruyoruz. Rektör Kudret Saylam'ın hakkımızda açtığı tüm davalara rağmen soracağız. Ceza da alsak devam edeceğiz. Bildiklerimizi, gördüklerimizi yazacağız. Biz yazdıkça bu şehrin atanmışları ve seçilmişleri okuyup öğrenecek. Kafalarında soru işaretleri oluşacak. Kudret Hoca'ya karşı dikkatli olacaklar. Ekibine karşı dikkatli olacaklar. Bu şehrin sahipsiz olmadığını göstereceğiz ve zamanı gelince hesap sormasını da hesap vermesini de bileceğiz.

Doğrunun yardımcısı Allah'tır... İşi bitince Rüştü Yeşil'i gönderen, Şahmurat Arık'ı gönderen, Yakup Akyel'i gönderen, Şuayip Güneş'i gönderen; İbrahim Kangal'ı pasifize eden; daire başkanlarına ve temizlik çalışanlarına, güvenlik görevlilerine zulmedenler elbet bu milletin vicdanıyla hapsolacak!

Yapılan ziyaretlere rağmen, verilen gizli yemeklere rağmen adalet savunucularına hükmedemeyecekler! Herkes ve her şey teşhir olacak! Biz yanlışsak biz teşhir olacağız; Kudret Hoca ve ekibi yanlışsa onlar teşhir olacak!

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kırşehirli - 8 yıl önce
ibrahim kangal pasifize olduysa ektiğini biçiyor demekki adaletin kılıcı diyelim biz buna
Avatar
Süleyman - 8 yıl önce
heyyy burnu büyük selahattin salman heyyy!!!!
seni arar olduk, gelde gör ahi evran üniversitesi ne hallere düştü gel gör...
alparslan bey seni tebrik ediyorum, elimde olsa o bağbaşı kampüsüne heykelini yapar yada binanın birine adını verirdim. sen sessizlerin sesi oldun allah senden razı olsun. saylam hoca ne anlatacakki yaptığı kadrolaşmayı, akraba yandaş hısım kollamayı, aldığı maaş ve döner sermayeyi bir eli yağda bir eli balda yaşantısını, kendini oraya taşıyan 42 oy aldığı arkadaşlarını sattığını, sadece özkan kaldı yanında daha neler neler, acaba kalan 2 yılda ne yapacak bakıp göreceğiz, yazıklar olsun yazıklar
ne umutla gelmişt.....
Avatar
Malatyalı - 8 yıl önce
yukarıdaki resimde malatya dan ithal edilen rektör yardımcısı alpay hocada var, ne umutlarla gelmişti ama ne gelişi belli oldu nede gidişi, ben ercan la çalışmam demiş gitmiş, bu konuda hala neden bir açıklama yapılmada, ama neden gittiğini bilenler biliyor. değilmi ercan hoca
Avatar
Sinan Aydemir - 8 yıl önce
artık yeni bir site daha var
biz de yazacağız

kirsehirmedya.com.

yayınlayın alpaslan bey rakibiniz değil destekçiniziz
Avatar
yakup - 8 yıl önce
saglık kültür spor biriminin harcamaları bir isncelense kangalın niye gittğini anlarsınız...ize kesin bilgi veriyorum,büyük yolsuzluklar ve usulsüz harcamalar sks de...gizli harcamalar ve örtülü ödeneklerde...bir çok gizli ödeme sksde yapıldı...
Avatar
ahmet - 8 yıl önce
yök hocayı bitirmek için geldi...haber 24 ün haberleri ses getirdi yök denetçilerini gönderdi...rektörlükte agızları bıç,ortalık toz dumanmış...hoca iyice köşeye sıkıştı...ya bırakıp kaçacak yada görevden alacaklarmış.
Avatar
Rasim - 8 yıl önce
üniversite sitesinde yemekhanenin taşınacağı ilan edilmiş, peki ercan ve hostesleri ne yapacak yeni yemekhaneyemi gelecekler yoksa eskisi gibi gariban işçiler ercan ve hosteslerine koruma nezaretinde yemek servisimi yapacaklar, ercan efendi lutfedip yemekhaneye gelirseniz yüzünüz insan görürü, öyle odada oturupta bal kaymak yemeye benzeme idarecelik öyle olmaz ercan efendi personel ne alemede yemekhaneye gelde gör lütfen oldumu
Avatar
Çağatya - 8 yıl önce
alparslan bey seni tebrik ediyorum, evet sessizlerin sesi oluyorsun bu doğrudur. sana şunu söyleyeyim lütfen bunu ekranda haber olarak ver;
ercan bey neden spiker olarak aldırdığı ayşegülünü sekreter olarak çalıştırıyor ayrıca şirket elemanı olduğu halde masabaşı iş yaptırıyor, diğer yandan agari ücret olan maaşını neden iki katına çıkardı acaba türkiyede maaşı bir anda iki katına çıkan biri varmı? 800 tl den 1600 tl ye nedenki bunu ercan beye sormak lazım hemde bu farkı nerden karşılıyor, ayşegülüne neden bu kadar önem veriyor.