banner245

Futbol Ateşi Kırşehir'deydi...

Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasındaki Futbol Turnuvasının final maçına Türkiye’nin en önemli spor programlarından biri olan TRT Spor Futbol Ateşi ekibi tam kadro Kırşehir’e geldi.

Futbol Ateşi Kırşehir'deydi...

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği tarafından Gençlik Haftasında ortaklaşa düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Geçlik ve Spor Bayramı etkinlikler kapsamındaki  18 takımın katılımıyla başlayan Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasındaki Futbol Turnuvasının final maçına Türkiye’nin en önemli spor programlarından biri olan TRT Spor Futbol Ateşi ekibi tam kadro Kırşehir’e geldi.

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamındaki Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasındaki birlik ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi amacıyla düzenlenen etkiliklerin final maçı ve Kültür Müdürlüğündeki söyleşiye TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol, TRT Spor Futbol Ateşi yapımcıları Zeki Keleş, Bora Reşat Beyzade ve Mustafa Güney katıldı.

Sabah saatlerinde Kırşehir’e gelen ünlü isimler, Ahi Camii, Cacabey Camii, Kırşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği, Kırşehir Ahi İş Adamları Derneği ve Kılıçaslan Koleji ziyaretlerinin ardından Kültür Müdürlüğündeki söyleşi programına katıldılar.
Kültür Müdürlüğündeki söyleşi programına Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Gökgül, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı ve İl Hakem Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi  Başkanı Ramazan Uzun, Kırşehir Memurlar Derneği Başkanı Ercan Erdem, Kırşehir Ahi İş Adamları Derneği Genel Sekreteri Ramazan Düğer ve  Futbol İl Temsilcisi ve Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Murat Atasoy katıldı. Salonun hınca hınç dolu olduğu programda bazı vatandaşlar oturacak koltuk bulamayınca yerlere oturarak söyleşi programını takip ettiler.       Söyleşi programının  moderatörlüğünü   turnuva tertip komitesi başkanı, Kırşehir 24 Spor Editörü ve Evranspor Başkan Yardımcısı Yasin Ata yaparken, söyleşiye TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol katıldı. Kültü Müdürlüğü toplantı salonunu dolduran yüzlerce vatandaş ünlü isimlerin konuşmalarının ardından çeşitli sorular yönelttiler. 

Kırşehirspor damgasını vurdu…
 
Kültür Müdürlüğündeki söyleşiye Kırşehirspor damgasını vurdu.
Kırşehirspor taraftarları şuan amatör ligde dahi olmayan takımlarının yeşil-beyaz renkli atkılarını ünlü isimlerin boyunlarına taktılar ve salondan bulunan yüzlerce vatandaşlarda  bu duruma uzun süre alkışla destek verdiler. Kırşehirspor atkılarını söyleşi boyunca  boyunlarına takarak  destek veren TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol,  “Kırşehirspor buraları hak etmiyor, Kırşehirsporun yeri süper lig olmalıdır. Akhisar Belediyespor’un yaptığı çıkışı Kırşehir de yapabilir. Bunun içinde yetkili makamlar Kırşehirspor’ a sahip çıkmalıdır. Spor o ilin gelişmişliğidir. Ahi ocağı olan Kırşehiri süper ligde görmeyi arzu ediyoruz” dediler.

Kültür Müdürlüğündeki programın sonunda TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol, TRT Spor Futbol Ateşi yapımcıları Zeki Keleş, Bora Reşat Beyzade ve Mustafa Güney’e plaketleri takdim edildi.

Ahi Stadı inledi…

Kültür Müdürlüğündeki söyleşi programından sonra Ahi Stadyumundaki Kurumlar arası futbol turnuvasında finale kalen Milli Eğitim Kırşehirspor ile Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş arasındaki maçta taraftarlar adeta stadı inlettiler.
 TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol, TRT Spor Futbol Ateşi yapımcıları Zeki Keleş, Bora Reşat Beyzade ve Mustafa Güney’in katıldığı Ahi Stadyumundaki final maçını Vali Vekili Mehmet Alabacak, Vali Yardımcısı Özkan Demirel, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürü Mustafa İncebay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Taş,  Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı ve İl Hakem Kurulu Başkanı  Bahamettin Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yılmaz Zengin, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi  Başkanı Ramazan Uzun, Kırşehir Memurlar Derneği Başkanı Ercan Erdem, Kırşehir Ahi İş Adamları Derneği Genel Sekreteri Ramazan Düğer ve  Futbol İl Temsilcisi ve Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Murat Atasoy  ile birlikte izlediler.

Final maçının başlama düdüğünü ünlü hakem Bünyamin Gezer çalarken, başalama vuruşunu ise ünlü sporcu ve yorumcu Arif Erdem, ünlü yorumcu ve sunucu Tunç Elibol ile Vali Vekili Mehmet Alabacak birlikte yaptılar.

9 uncu Futbol Turnuvası final maçında Milli Eğitim Kırşehirspor  güçlü rakibi Petlas Abdulkadir Özcan A.Ş takımını  3-0 lık skorla yenerek şampiyonluk kupasının sahibi oldu.
Turnuvaya katkılarından dolayı  Vali Özdemir Çakacak adına plaketini Vali Vekili Mehmet Alabacak,  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş ve İl Hakem Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk’e plaketler verdidi.
 Turnuvanın en centilmen yöneticisi olan İl Özel İdare takımından  İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Taş, en centilmen sporcusu olan   Emniyet Müdürlüğü takımından Emniyet Amiri Mehmet Türkmenoğlu, tertip komitesi özel ödülünü Petrol İş Sendikası takımından Mehmet Şahan, turnuvaya  sponsor olarak destek veren Çınar Kömürcülük sahibi Uğur Çeliker ve Medyatik Ajans sahibi Gökhan Aydemir plaketlerini ünlü isimlerin elinden aldılar.

Kupa töreninde en centilmen takım seçilen Sosyal Güvenlik Kurumu ve İl Müftülüğüne, turnuvada 12 golle gol kralı olan Orhan Akkaya kupalarını  büyük sevinçle havaya  kaldırdılar.

Şampiyon Milli Eğitim Kırşehirspor  

Turnuvanın final maçında  Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş takımını 3-0  yenerek  şampiyon olan Milli Eğitim Kırşehirspor takımı kupasını  Vali Vekili Mehmet Alabacak ve Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem’i elinden aldı.

Şampiyonluk kupasıyla tur atan Milli Eğitim Kırşehirspor takımı tribünlerden büyük alkış aldı.

Turnuvada 2 inci olan Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş takımı  kupasını İnsan Kaynakları Müdürü Mithat Durudoğan ile birlikte Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol’un elinden alarak havaya kaldırdı.  Turnuvada 18 takım içinde  büyük başarı gösteren Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş takımı kupasını alırken, uzun süre tribünlerden alkışlar aldı.

Oynadığın oyunla gönüllerde kalan ve ekmek kampanyasına verdiği destekle takdir alarak, turnuvanın 3 üncüsü olan Toprak Mahsulleri Ofisi takımı kupasını Vali Yardımcısı Özkan Demirel, TRT Spor Kanalı Koordinatör Yardımcısı Yaşar Kefeli’inin elinden alarak havaya kaldırdı.


Geçlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tam not aldı…

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği tarafından Gençlik Haftasında ortaklaşa düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Geçlik ve Spor Bayramı etkinlikler kapsamındaki  Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasındaki Futbol Turnuvasının final maçında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kırşehir deki okullara 400 adet futbol topu dağıtıldı. Futbol topu dağıtımına katılan TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hemşerimiz Yaşar Kefeli, Milli Takımın ve Galatasaray’ın efsane oyuncularından ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Arif Erdem, Süperliğin Ünlü Hakemlerinden ve TRT Spor Futbol Ateşi yorumcusu Bünyamin Gezer, Ünlü Spor Programı Yapımcısı ve Sunucusu TRT Spor Futbol Ateşi’nin sunucusu ve yapımcısı Tunç Elibol, fileler içerisindeki topları okullardan gelen Beden Eğitim Öğretmenlerine tek tek teslim ettiler.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’in verdiği desteklerle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katılımcılardan tam not aldı.

Ünlü isimlere Kırşehirspor forması verildi…

Gençlik haftası etkinlikleri kapsamındaki futbol turnuvasının son bölümünde ünlü isimlere arkasında isimleri yazılı olan 40 numaralı forma hediye edildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği tarafından Yaşar Kefeli, Arif Erdem,  Bünyamin Gezer, Tunç Elibol, Zeki Keleş, Mustafa Güney ve Bora Reşat Beyzade’ye arkasında isimleri yazan 40 numaralı Kırşehirspor forması hediye edildi. Ayrıca ünlü isimlere Kırşehirin ünlü pekmezi olan  Akıllı Pekmez den de  hediye edildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği alkış aldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Geçlik ve Spor Bayramı etkinlikler kapsamındaki  18 takımın katılımıyla başlayan Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasındaki Futbol Turnuvasında gösterdikler gayretle ve final maçında TRT Spor Futbol Ateşi ekibini Kırşehir’e gelmesini sağlayarak  binlerce kişinin katılımıyla  Kırşehir’e tarihi bir gün yaşatan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Teknik Elamanlar Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir Memurlar Derneği  her kesimden takdir ve alkış aldı.

Oldukça coşkulu geçen Kültür Müdürlüğündeki söyleşi programı ve Ahi Stadyumundaki final maçında vatandaşlar  ünlü isimlerle resim çektirmesiyle ve imza almasıyla program sona erdi.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
nihat taş - 8 yıl önce
kırşehir de yakılan bu futbol ateşi için size , ekibinize, turnuvaya katılan takımlara ve kırşehirli sporseverlere teşekkürler...kırsehirspor ismini türkiye liglerinde görünceye kadar, bizde meb kirşehirspor olarak bu ismi taşiyacağiz.
Avatar
Halil ibrahim şahin - 8 yıl önce
emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.